Privātuma politika

Kas mēs esam?

Mēs esam platforma, kas vienkopus apkopo Latvijas labākos dažādu nozaru fotogrāfus, profesionālākās fotostudijas, to aprakstus un līdzšinējos veikumus. Mūsu mājaslapas adrese ir:  https://fotoeksperts.lv.

Kādus datus mēs ievācam?

Katalogs

Mūsu mājaslapā ir atrodami dažādu nozaru foto pakalpojumu un ar tiem saistīto produktu sniedzēji (turpmāk tekstā – pakalpojumu sniedzēji). Lai potenciālajiem klientiem būtu iespēja sazināties ar pakalpojuma sniedzēju, saņemot atļauju, mēs esam apkopojuši pakalpojumu sniedzēju kontaktdetaļas. Ja pakalpojumu sniedzēji ir privātpersonas, tad apkopojam viņu vārdus, uzvārdus, telefona numurus un epasta adreses. Ja pakalpojuma sniedzēji ir uzņēmumi, kas pakalpojumu sniedz tikai noteiktā atrašanās vietā, tad esam norādījuši šīs vietas faktisko adresi, telefona numuru un e-pasta adresi.

Kontaktdetaļas

Sazinoties ar pakalpojuma sniedzēju, izmantojot mūsu mājaslapā pieejamos saziņas veidus, Jūsu kontaktinformācija (vārds, e-pasts, telefona numurs) un ziņojuma teksts, ja tas ir rakstiskā formā, plūst cauri mūsu serveriem un citām mūsu ārējām ierīcēm, un šie dati tiek uzglabāti atbilstoši vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām (VDAR).

Sīkdatnes

Cookies (sīkdatnes) ir mazi teksta faili, kurus serveris pārraida Jūsu pārlūkprogrammai katru reizi, kad apmeklējat kādu mājaslapu. Šie faili nav obligāti jāiespējo,bet tie nodrošina labāku pārlūkošanas kvalitāti. Tie tiek vai nu saglabāti vai noraidīt atkarībā no pārlūkprogrammas iestatījumiem. Saglabāti sīkdatnes faili ļauj serverim atpazīt Jūsu datoru un atkārtoti apmeklējot mājaslapas, kurās nepieciešams autorizēties, tie ļauj izvairīties no atkārtotas datus ievades. Pēc vēlēšanās Jūs varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. To visu Jūs varat izdarīt pārlūkprogrammas iestatījumos.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs sīkdatnes izmantojam, lai attīstītu mūsu platformu un veidotu to lietotājiem draudzīgu. Sīkdatnes mums palīdz noteikt, analizēt un saprast platformas lietotāju vēlmes. Pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai, kā arī vislabākajai lietotāja pieredzei mēs iesakām sīkdatnes saglabāt, tomēr Jūs varat tās atspējot pārlūkprogrammas iestatījumos.

Datu analītika

Mēs izmantojam “Google Analytics”, tīmekļa analītikas pakalpojumu, ko sniedz “Google, Inc” (turpmāk tekstā “Google”). Informācija, ko sīkdatne ģenerē par Jūsu vietnes lietojumu, tiks nosūtīta uz “Google” serveriem. “Google Analytics” fiksē un mums parāda, caur kādu kanālu nonācāt mūsu mājaslapā, kādu ierīci izmantojat, kādas lapas apmeklējāt, cik ilgu laiku pavadījāt tajās un Jūsu demogrāfiskos un interešu datus. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu mājaslapu un mārketinga komunikāciju, un lai spētu Jums sniegtu kvalitatīvu saturu, kā arī mājaslapas interfeisu. Ar “Google Analytics” sistēmu, mēs fiksējam arī saziņas ar pakalpojuma sniedzējiem un saglabājam šo informāciju noteiktu laiku. Tā mums ļauj precīzi noteikt kurš pakalpojuma sniedzējs savā nozarē ir vispieprasītākais.

Cik ilgi mēs glabājam datus?

Mēs glabājam pakalpojuma sniedzēju datus tik ilgi, kamēr mūsu savstarpējā sadarbība netiek pārtraukta. Pakalpojuma sniedzēju klienta datus, mēs glabājam tikai tik ilgi, lai sasniegtu šajā Privātuma politikā noteiktos mērķus, ja vien ilgāka to glabāšana nav noteikta vai atļauta ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem. Anonimizētu datu glabāšanai tiešā veidā ierobežojumi nav piemēroti, bet arī tos mēs glabājam tikai nepieciešamā apjomā un ilgumā.

Kam mēs nododam Jūsu datus?

Ja vien neesat pakalpojuma sniedzējs, tad Jūsu dati netiek un netiks nodoti trešajām personām, izņemot gadījumos, ja esat sazinājušies ar konkrēto pakalpojuma sniedzēju, izmantojot mūsu mājaslapā atrodamās kontaktdetaļas vai, ja esat sazinājušies ar mums meklējot konkrētu pakalpojuma sniedzēju, tad mēs, pēc Jūsu lūguma, nododam šim pakalpojuma sniedzējam Jūsu kontaktdetaļas. Ja esat pakalpojuma sniedzējs, tad, ar Jūsu atļauju, mēs publicējam Jūsu kontaktinformāciju potenciālajiem klientiem.

Kā mēs aizsargājam Jūsu datus?

Mēs rūpējamies, lai nodrošinātu, ka Jūsu personas dati vienmēr ir drošībā, un lai to apstrāde notiktu atbilstoši piemērojamām tiesību normām un principiem. Lai nodrošinātu, kā arī novērstu personas datu neatļautu atklāšanu vai izmantošanu, mēs izmantojam nozares standartiem atbilstošas drošības tehnoloģijas un procedūras.

Kādas ir Jūsu tiesības?

Lai nodrošinātu atbilstošu Jūsu datu apstrādi un uzglabāšanu, Jums ir pieejamas vairākas tiesības, kuras Jūs varat izmantot attiecībā uz Jūsu personas datiem:

  • Jums ir tiesības lūgt visu mums pieejamo informāciju par Jūsu datiem, kurus mēs uzglabājam.
  • Ja personas dati tiek apstrādāti ar Jūsu piekrišanu (pakalpojuma sniedzēja dati), tad Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu priekrišanu par Jūsu personas datu apstrādi.
  • Jums ir tiesības iebilst vai ierobežot Jūsu personas datu apstrādi.
  • Jums ir tiesības lūgt tūlītēju visu Jūsu datu dzēšanu.

 

Kā ar mums sazināties?

Jebkādu jautājumu vai neskaidrību gadījumā saistībā ar šo privātuma Privātuma politiku vai Jūsu Personas datu apstrādi, aicinām sazināties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju.

  • e-pasts: info@fotoeksperts.lv
  • tālrunis +371 26 310 645