Kā sagatavoties fotosesijai

Autors - 12.11.2018.jūlijs 2nd, 2020Ieteikumi klientiem
gatavošanās fotosesijai

Kā sagatavoties fotosesijai? Fotogrāfs ir atrasts un tagad atliek vien parūpēties par dažām detaļām. Ja par detaļām nav pienācīgi padomāts, tās var novērst uzmanību no svarīgākā fotogrāfijā – Tevis! Lai gala rezultātā Jūs bildēs izskatītos nepārspējami, mēs esam apkopojuši pieredzējušu fotogrāfu ieteikumus, kas būtu jāņem vērā gatavojoties fotosesijai!

MATI

Matu saknes

Ja ikdienā krāso matus, tad atsvaidzināt matu saknes ir ieteicams 3-4 dienas pirms fotosesijas. Fotogrāfs, bilžu pēcapstrādes laikā, var matu saknes piekrāsot, bet tas ir laikietilpīgs process un par to būs papildus samaksa. Kā arī, rezultāts izskatīsies labāk, ja pati par to pirms fotosesijas būsi parūpējusies. Šajā brīdī nebūtu vēlams arī ekspermentēt – izvēlies krāsu, par kuru esi pārliecināta!

Matu gali

Lai fotogrāfijās Tavi mati izskatītos veselīgi, kopti un skaisti, ieteicams apgrieztu matu galus. Perfektam rezultātam, frizieru apmeklējumu var ieplānot tieši fotosesijas dienas rītā, bet arī dažas dienas pēc matu griezuma, mati, joprojām, izskatīsies lieliski!

Make-up, Manikīrs, Skropstu pieaudzēšana un citas procedūras pirms fotosesijas piesaki ŠEIT!

SEJA

Uzacis

Acis ir dvēseles spogulis, un tām ir dabas ieprogrammēts ietvars — uzacis. Vairāk vai mazāk koptas, tās būtiski ietekmē cilvēka izskatu, pašsajūtu un veido priekšstatu par personu kopumā. Dodies pie speciālista 3-4 dienas iepriekš sagatavoties fotosesijai, lai piekoriģētu uzacu formu, krāsu un uzacis izskatītos dabiskas.

Make – up

Fotosesijā ļoti svarīgs ir pareizs meikaps. Šoreiz nederēs “pati uzkrāsojos mājās”. Fotosesijas apgaismojumā un kamerā cilvēka seja izskatās savādāk, tādēļ svarīgi, lai make-up tiktu veidots pie profesionāla vizāžista. Mēs iesakām vizāžisti un uzacu meistari, Lauru Ļitvinovu, kura izcels Jūsos skaistāko un noslēps to, kas nevienam nav jāredz.

Pumpas

Nekādā gadījumā nespied, neaiztiec un nekustini pumpas, ja tādas ir. Profesionāls vizāžists tās mierīgi noslēps. Iekaisušu, sarkanu ādu un rētas ir grūtāk apslēpt, tādēļ, vismaz nedēļu, centies seju neaiztikt un uz fotosesiju izvēlies pieredzējušu vizāžistu, kurš Jūs sagatavos fotosesijai.

Dziļā sejas attīrīšana

Sejas attīrīšana pie kosmetologa ir pieprasīta procedūra. Ja regulāri to apmeklē, tad ieplāno vismaz nedēļu pirms fotosesijas. Pēc šī perioda, bieži, āda izskatās vislabāk. Arī skrubi ieteicams lietot vismaz 3 dienas iepriekš!

Mākslīgās skropstas

Acu skatiens un garas skropstas fotogrāfijā izskatīties burvīgi. Ja iepriekš neesi pieaudzējusi skropstas, tad dari to vismaz 3 dienas iepriekš. Ja nepieciešama tikai skropstu atjaunošana, tad īsi pirms fotosesijas būs īstais laiks, lai to veiktu! Skropstu meistari ir jāizvēlas ļoti rūpīgi. Mēs iesakām apskatīt profesionālu skorpstu meistari ar ilggadēju pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs “Ergoline express” Skaistuma un solārija studijā.

ROKAS

Manikīrs

Skaists manikīrs sievietei ir tik pat svarīgs cik kleita, frizūra un meikaps. Neatkarīgi no nagu garuma, tiem jābūt sakoptiem. Nav svarīgi vai tie ir skaisti nolakoti vai veikts vienkāršs manikīrs. Un kādēļ nepalutināt sevi ar pedikīru? Tas liks Tev fotosesijas laikā justies vēl labāk! Izvēlies neitrālas krāsas, franču manikīru vai nagu dizainu pieskaņotu tēlam. Mēs iesakām profesionālu, rūpīgu, ātru un atzītu meistari Daivu.

Gredzeni

Gredzenus un bižutēriju, no kuras fotosesijas laikā nešķirsies, mēs iesakām notīrīt un uzspodrināt. Tā rotaslietas fotogrāfijās izskatīsies kā jaunas.

ĀDA

Vaksācija vai skūšanās

Atbrīvojoties no apmatojuma veicot vaksāciju vai epilāciju, procedūra jāieplāno 2-3 dienas iepriekš, lai ādas apsārtums ir pilnībā pārgājis. Ja dod priekšroku apmatojuma noskūšanai, tad veic to iepriekšējā vakarā. Paduses, kājas un virslūpa ir svarīgās zonas. Ja ir ieplānota fotosesija apakšveļā vai peldkostīmā – neaizmirsti par bikini zonu. Mēs iesakām meistari Viktoriju, kurai pieejami dažādi vaski un tehnikas gan sievietēm, gan vīriešiem!

Solārijs vai izsmidzināmais iedegums

Ja regulāri apmeklē solāriju vai izvēlies izsmidzināmu iedegumu, tad droši turpini to darīt, bet īpaši censties uz fotosesiju iesauļot ādu nav nepieciešams. Arī gaiša āda izskatās lieliski. Ja tomēr vēlies bildēs skaistu iedegumu, tad iesakām apmeklēt profesionālos solārijus “Ergoline”, vai izmantot kvalitatīvas paštonējošās putas vai salvetes. Mēs iesakām FM “Golden foam self – tanner”.

Ādas mitrināšana

Lai āda fotogrāfijās izskatītos vislabāk, tai ir jābūt pietiekami mitrinātai, it sevišķi ziemas sezonā un gaidību laikā. Droši ņem līdzi savu iecienīto krēmu uz fotosesiju,. Ja vēl neesi atradusi sev vispiemērotāko mitrinošo krēmu, tad apskati Latvijā ražotu, 100% dabīgu kosmētiku no “EKOELL”!

ĶERMENIS

Atpūta un labs miegs

Sakopt sevi mentāli ir tik pat svarīgi, cik fiziski. Pirms fotosesijas noteikti izgulies un atpūties, lai fotosesijas laikā esi mudra, dzīvespriecīga un atpūtusies. Tavas emocijas atspoguļosies fotogrāfijās.

Garastāvoklis

Fotogrāfijās iemūžina mirkli un emocijas. Dodoties uz fotosesiju esi labā noskaņojumā. Ja tomēr no gultas izkāpi ar kreiso kāju, tad velti laiku sev klausoties savu iemīļoto mūziku vai lasot grāmatu, varbūt meditācija Tev liek justies labāk. Dari to, kas Tev sagādā prieku. Ja tas nelīdz, tad spoguļa priekša, vismaz 3 minūtes smaidi pati sev. Tas noteikti palīdzēs.

Apģērbs

Apģērbs ir atkarīgs no tā, kur noritēs fotosesija. Lai izvēlētos vispiemērotāko apģērbu, noteikti, aprunājies ar savu fotogrāfu. Ņemot vērā fotosesijas tēmu un vietu, Tavs fotogrāfs Tev ieteiks vispiemērotāko!

Esam droši, ka šis raksts sniegs atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, tomēr, ja nu gadījumā tā nav – rakstiet! Mēs ar prieku atbildēsim un palīdzēsim Jums rast risinājumu.

Raksts sevī ietver sponsorētu saturu.

Izsaki viedokli