Labākās dūmu sveces kāzās

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kas jāzina par to izvēli un lietošanu?

Dūmu sveces kāzās joprojām ir topā. Ar tām iespējams realizēt dažādas idejas un ir maciņam draudzīgs veids, kā fotogrāfijā radīt vienkāršu, bet efektīvu fonu. Kas jāzina par to lietošanu? Ar atbildēm dalās dumusveces.lv pārstāvji!

dūmu sveces kāzās

Foto: Laura Viļuma

Kāds ir dūmošanas ilgums?

Dumusveces.lv veikalos var iegādāties pasaulē atzītas Enola Gaye dūmu sveces ar dūmošanas ilgumu no 15 līdz 90 sekundēm. Fotosesijām rekomendējam tās, kas dūmo 90 sekundes, jo:

 • fotogrāfs paspēs uzņemt gana daudz kadru;
 • jaunajam pārim mierīgāks prāts, ka tas būs gana ilgs laiks, lai sanāktu vairākas izcilas bildes.

Lai dūmu sveces kāzās izmantotu pēc iespējas efektīvāk, iesakām pirms tās palaišanas vienoties par trīs līdz piecām pozām, kā vēlaties fotogrāfijā nostāties. Ar idejām un padomiem noteikti palīdzēs Jūsu fotogrāfs.

krānainie dūmi fotosesijai

Foto: Liene Daugule

Cik dūmu sveces fotosesijai nepieciešamas?

Tas galvenokārt atkarīgs no tā, cik lokācijās fotosesija paredzēta un cik daudz bilžu ar krānainajiem dūmiem vēlaties. Šo jautājumi noteikti vērts apspriest ar fotogrāfu, bet no mūsu pieredzes klienti vienai fotosesijai lielākoties izvēlas:

 • 2-4 gab. Wire Pull (dūmo 90 sekundes, pulvera apjoms 40 grami)
 • 1-2 gab. EG18 (dūmo 90 sekundes, pulvera apjoms 120 grami)

Esam novērojuši, ka klienti iegādājas arī divas līdz trīs sveces testam un uzrīko mini fotosesiju ģimenes lokā, lai saprastu, kā tās darbojas, kāds ir izvēlētais tonis.

Kādas krāsas pieejamas?

Izvēlei pieejamas šādas krāsas:

 • sarkana;
 • oranža;
 • dzeltena;
 • zaļa;
 • zila;
 • violeta;
 • balta;
 • melna;

Ņemot vērā, ka toņi dažādu veidu dūmu granātām mēdz nedaudz atšķirties (blāvāks vai intensīvāks), aicinām noskatīties video un aplūkot fotogrāfijas dumusveces.lv mājaslapā ŠEIT!

dūmu granātas

Foto: Vladlena Demisheva

Īpašs un unikāls efekts

Dūmu sveces kāzās pāri izvēlas atkarībā no svinību galvenā toņa, kombinējot to ar baltu vai citu pieskaņotu krāsu. Interesantas kombinācijas veidojas vienlaikus izmantojot divas vai pat trīs dažādu toņu dūmu granātas.

Ņemiet vērā arī fonu un tā piesātinātību! Piemēram, pie jūras vai saulainā pļavā balts tonis neizcelsies tik ļoti kā mežā vai tumsā pēc mičošanas, radot maģisku dūmaku.

krāsainie dūmi kāzās

Foto: Signe Ķiesnere

Vai sveces var nokrāsot apģērbu?

Mūsu pieredzē neesam saskārušies ar gadījumu, kad tiktu nokrāsots apģērbs vai apkārt esošie priekšmeti, tādēļ ievērojiet dažus nosacījumus:

 1. Dūmu granātu vērst prom no cilvēka
 2. Nestāvēt un nenovietot priekšmetus tuvāk par 2m no dūmu izplūšanas vietas (sveces gala)
 3. Ilgstoši neatrasties dūmu mākonī

Lai dūmu sveces kāzās radītu vēlamo efektu, esiet prātīgi!

Vai dūmu sveci drīkst turēt rokās?

Tas uz katra pašu atbildību! Ražotājs norādījis, ka rokās turēt nedrīkst, jo tās uzkarst. Ja tomēr vēlaties to darīt, turiet sveci pie pašas apakšas! Ja jūtat, ka tā paliek pārlieku karsta, nekavējoties novietojiet to drošā vietā, kur nedraud ugunsbīstamības risks.

interesanta fotosesija

Foto: Vladlena Demisheva, Vladlena Demisheva Photography

Izmešana

Pēc fotosesijas dūmu granātas nemetiet uzreiz atkritumu tvertnē – pagaidiet vismaz 30 minūtes līdz tā ir pilnībā atdzisusi! Drošības nolūkos varat sveci ievietot traukā ar aukstu ūdeni.

Kad svece sāks dūmot?

Noraujot gredzenu vai to aizšķiļot (atkarībā no sveces veida), apmēram 3 līdz 5 sekundes būs dzirksteles, pēc tam veidosies dūmi.

Dūmu sveces kāzās ir ne tikai vizuāli iespaidīgs efekts, bet arī interesants piedzīvojums jaunajam pārim. Ja ir vēl kādi jautājumi, rakstiet uz e-pastu info@gunsnlasers.lv vai ienāciet mājaslapā www.dumusveces.lv!

 

Dalieties!

Izsakiet viedokli