Yeko Photo Studio

Daudzveidīga fotostudija, kas, pateicoties plašam dekorāciju klāstam, ir paredzēta tematiskām, piemēram, Ziemassvētku, fotosesijām. Šī fotostudija atrodas Rīgā, Latvijas Mākslinieku savienības telpās.

Atrašanās vieta: Rīgā, 11. Novembra krastmalā 35-72a
Piemērotība: Ģimenes, pāru un individuālās fotosesijas
Nomas iespējamība: Fotostudiju ir iespējams iznomāt

Fotostudijas apraksts

Yeko fotostudija atrodas pašā Rīgas sirdī – Vecrīgā – Latvijas Mākslinieku savienības telpās. Tā uz pārējo fotostudiju fona izceļas ar patiešām plašu dekorāciju klāstu, kas, mainoties sezonai, tiek nemitīgi mainīts un papildināts. Kopumā šī fotostudija ir sadalīta 5 dažādās telpās, taču tās visas atrodas vienā ēkas stāvā. Fotostudija primāri ir paredzēta nomai, proti, ja vēlaties šeit fotosesiju, Jums būs jāatrod savu fotogrāfu, kas šo fotosesiju varēs noorganizēt. Fotogrāfiem būs pieejams viss nepieciešamais profesionāla apgaismojuma radīšanai, taču der paturēt prātā faktu, ka šai ēkai ir lieli logi, kas nozīmē, ka telpas tiek piepildītas arī ar dabīgo gaismu.

Pakalpojumu cenas

Fotosesijai varat izmantot fotostudijas fotogrāfa Sergeja Rahunoka pakalpojumus, kas maksās 100 eiro stundā, vai arī studiju iznomāt, līdz ņemot savu fotogrāfu. Fotostudijas durvis ir atvērtas katru dienu no plkst. 08:00 līdz 21:00. Šajā laikā fotostudijas nomas cena būs 20 eiro stundā. Fotostudiju ir iespējams iznomāt arī nakts stundās, taču nomas cena būs par 5 eiro augstāka.

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!