The Lady`s Class

Šī burvīgā, gaišā un sievišķīgā fotostudija atrodas pašā Rīgas sirdī – Vecrīgā. Skaistais skats uz pilsētas jumtiem, gaumīgais interjers un greznās dekorācijas to padara par lielisku vietu fotosesijām.

Atrašanās vieta: Rīgā, Vaļņu ielā 3
Piemērotība: Individuālās fotosesijas
Nomas iespējamība: Ir iespējams iznomāt

Fotostudijas apraksts

The Lady`s Class fotostudija Vecrīgā ir viena no retajām, kas no interjera un dekorāciju viedokļa ir lieliski piemērota sievišķīgām fotosesijām. Tā ir gaiša un izsmalcināta, un būs lieliska vieta visiem tiem fotogrāfiem, kas mīl izmantot dabīgo gaismu. Fotostudijā uz fotosesiju ir iespējams pieteikties pie fotogrāfes Ksenijas Iļjinas. Viņa iemūžinās gan individuālās, gan bērnu, gan dažāda cita formāta fotosesijas. Studijas telpas, kas sniedzas 80 kvadrātmetru platībā, ir iespējams iznomāt arī dažādiem tematiskajiem pasākumiem, piemēram, vecmeitu ballītei. Telpu ietilpība ir līdz 35 cilvēkiem. Pirms fotosesijas ir iespējams saņemt arī profesionālu stilistu, frizieru un vizāžistu pakalpojumus.

Pakalpojumu cenas

Fotostudijas telpas ir iespējams iznomāt gan tad, ja vēlaties tur organizēt kādu tematisko pasākumu, gan tad, ja esat fotogrāfs un vēlaties fotografēt pats savu fotosesiju. Telpu nomas maksa ir 30 eiro stundā. Papildus tam ir iespējams iznomāt arī dažādus tērpus, kuru cenas svārstās no 15 līdz 25 eiro stundā. Ja vēlaties pieteikties tīri uz fotosesiju – sazinieties ar fotostudiju un vaicājiet par cenām!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!