Sweetmemo Photography

Sweetmemo – gaiša, silta un mājīga fotostudija, kas atrodas Pārdaugavā, kaut kur starp Imantu, Šampēteri un Zolitūdi. Tās gaumīgais interjers rada lielisku atmosfēru bērnu, mazuļu un jaundzimušo fotosesijām.

Atrašanās vieta: Rīgā, Kandavas ielā 41a
Piemērotība: Bērnu un jaundzimušo fotosesijas
Nomas iespējamība: Nav iespējams iznomāt

Fotostudijas apraksts

Sweetmemo Photography ir viena no retajām fotostudijām Latvijā, kas mērķtiecīgi koncentrējas tieši uz bērnu, mazuļu un jaundzimušo fotosesijām. Tā atrodas ērtā atrašanās vietā, vien desmit minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra – Kandavas ielā, Zasulaukā (līdzās Imantai). Klientiem pie ēkas ir pieejama bezmaksas autostāvvieta. Šajā fotostudijā atrodas viss nepieciešamais aprīkojums kvalitatīvu fotosesiju realizācijai. Bez tam, tur ir ļoti daudz un dažādi atribūti – rotaļlietas, sedziņas un citi priekšmeti, kas lieliski papildinās fotogrāfijas kompozīciju.

Pakalpojumu cenas

Šo fotostudiju nav iespējams iznomāt, taču tajā strādā trīs lieliskas bērnu fotogrāfes – Natālija Salopina, Eļena Čuikova un Nadja Rubīna. Viņas parūpēsies, lai Jūsu bērna fotogrāfijas izdotos lieliskas un apbrīnas vērtas. Bērna fotosesija šajā studijā izmaksās, apmēram, 80 eiro. Šajā cenā iekļauta fotosesija, fotogrāfiju apstrāde, CD ar diva veida fotogrāfijām – sociālajiem tīkliem un printēšanai, kā arī CD nogādāšana visā Latvijā, izmantojot Omniva pakomātu.

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!