Fotostudija “Skate”

Fotostudija “Skate” atrodas Pārdaugavā – visiem ērti pieejamā vietā. Pateicoties tās lielajiem logiem un gaišajam interjeram, studijā ir burvīga dabīgā gaisma. Nāciet un izmēģiniet – Jums noteikti patiks!

Atrašanās vieta: Rīgā, Jelgavas ielā 36
Piemērotība: Visdažādākās fotosesijas
Vērtējums: 5 no 5 ★★★★★ (atsauksmes)

Fotostudijas apraksts

Fotostudija “Skate” ir viena no mājīgākajām un gaišākajām fotostudijām Rīgā. Tas pateicoties lielajiem logiem un ar sirsnību veidotajam studijas interjeram. Šī fotostudija netiek iznomāta citiem fotogrāfiem – tajā saimnieko fotogrāfe Ilze Kalniņa. Viņa saviem klientiem piedāvā ļoti plašu fotosesiju klāstu – bērnu, ģimenes, pāru, individuālās, punču un pat produktu fotosesijas. Viņa fotografē gan studijā, gan ārpus tās. Fotostudijas kopējā platība, neskaitot ģērbtuvi, ir 53 kvadrātmetri. Ir pieejami dažādi krāsu foni. Papildus noskaņas radīšanai tiek izmantoti arī krāsaini gaismu filtri un vēja ventilators. Pirms fotosesijas ir iespējams saņemt arī stilista pakalpojumus.

Pakalpojumu cenas

Pakalpojumu cenas šajā studijā ir ļoti atšķirīgas, atkarībā no fotosesijas formāta, ilguma un vēlamā fotogrāfiju skaita. Tās svārstās no 90 eiro līdz pat 140 eiro par stundas fotosesiju, neskaitot PVN. Lai noskaidrotu precīzu pakalpojuma cenu – sazinieties ar fotostudiju jau tagad!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!