Pētera Zālīša fotostudija

Fotogrāfs Pēteris Zālītis ir izveidojis vienu no nedaudzajām fotostudijām Rīgā, kas koncentrējas tieši uz produktu fotografēšanu. Tā atrodas ļoti jaukā vietā – Kalnciema ielā, līdzās Kalnciema kvartālam.

Atrašanās vieta: Rīgā, Kalnciema ielā 40
Piemērotība: Produktu fotografēšana
Nomas iespējamība: Ir iespējams iznomāt

Fotostudijas apraksts

Fotogrāfa Pētera Zālīša fotostudija ir viena no retajām Rīgā, kas nodrošina visu nepieciešamo profesionālai produktu fotografēšanai. Šeit iemūžināt ir iespējams mēbeles, apģērbu, sadzīves priekšmetus, ēdienu, dzērienus un daudz ko citu. Šī fotostudija atrodas radošā vidē – līdzās Kalnciema kvartālam, senā rūpniecības ēkā. Tā ir ērti sasniedzama jebkuram Rīgas iedzīvotājam, jo ģeogrāfiski atrodas pašā pilsētas viducī. Fotostudijā esošā bezgalības siena ir 5 metrus plata un 4.5 metrus augsta, tāpat tai ir pieejams 14 metru atkāpšanās ceļš. Priekšmetu fotografēšanai ir paredzēts 100×200 cm fotogalds ar baltu, puscaurspīdīgu vai melni matētu virsmu. Šeit ir pieejams arī viss nepieciešamais profesionālam apgaismojumam – 4x Bowens XMT 500, dažādu softboksu, reflektoru, difuzeru, gēlu un citu gaismas pārveidotāju izvēle. Pastāv iespēja fotogrāfijas apstrādāt turpat uz vietas, izmantojot Adobe Lightroom un Photoshop programmatūras.

Pakalpojumu cenas

Fotostudiju ir iespējams iznomāt, maksājot Pēterim 20 eiro par katru studijas lietošanas stundu. Pēteris arī pats piedāvā produktu fotografēšanas pakalpojumus. Cenas jautājiet viņam personīgi!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!