Studija “LEC Photo”

‘LEC Photo Studio’ ir gaiša, urbānā stilā ieturēta fotostudija, kas atrodas Ķengaragā, Maskavas forštatē. Šī studija ir piemērota gan individuālajām un portretu, gan pāru, ģimenes, bērnu un pat kailfoto fotosesijām.

Atrašanās vieta: Rīgā, Maskavas ielā 322
Piemērotība: Individuālās fotosesijas
Nomas iespējamība: Ir iespējams iznomāt

Fotostudijas apraksts

LEC Photo ir gaiša un plaša fotostudija, kas atrodas Ķengaragā. Tās kopējā platība ir vairāk nekā 100 kvadrātmetri, kuros atradīsiet gan speciāli iekārtotu vietu vizāžistam, gan atpūtas zonu, gan bērnu rotaļu stūrīti. Šī studija ir lieliski piemērota gan bērnu, gan individuālajām, gan pāru fotosesijām. Varat vai nu pieteikties uz fotosesiju pie studijas saimnieka un fotogrāfa Sergeja Bodorova, vai nu iznomāt fotostudijas telpas, piesaistot kādu fotogrāfu no malas. Studijā atrodas viss nepieciešamais aprīkojums kvalitatīvai fotosesijas norisei, kā arī – studijas saimnieks ir allaž gatavs palīdzēt un pakonsultēt, ja kaut kas nav līdz galam skaidrs. Šeit nokļūt varat, izmantojot sabiedrisko transportu vai savu auto. Ja izvēlēsieties otro variantu – Jūs gaidīs bezmaksas autostāvvieta.

Pakalpojumu cenas

Fotosesija pie fotogrāfa Sergeja Bodarova izmaksās sākot no 100 eiro. Ja vēlaties organizēt savu foto sesiju, piesaistot fotogrāfu no malas, tad būs jārēķinās, ka fotostudijas noma būs sākot no 20 eiro stundā. Cenā ir iekļauta gan telpas īre, gan visa nepieciešamā aprīkojuma izmantošana. Lai vienotos par fotosesijas norsies vai studijas nomas laikiem, sazinieties ar fotostudiju jau tagad!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!