Labā fotostudija

Labā fotostudija ir mājīga un gaiša vieta profesionālām fotostudijām. Tā atrodas ērti piekļūstamā vietā, netālu no Rīgas centra. Šī ir lieliska izvēle gan tad, ja fotografējat, gan tad, ja meklējat vietu savai fotosesijai.

Atrašanās vieta: Mazā Krasta iela 83
Piemērotība: Dažādas fotosesijas
Nomas iespējamība: Ir iespējams iznomāt

Fotostudijas apraksts

Labā fotostudija ir lieliska vieta visdažādākajām fotosesijām – ģimenes, pāru, produktu, individuālajām u.c. Tajā saimnieko fotogrāfs Kaspars Suškevičs. Varat gan doties pie viņa uz fotosesiju, gan iznomāt studijas telpas savām vajadzībām. Kaspars ir parūpējies par profesionālu studijas aprīkojumu – šeit ir pieejamas piecas Quantuum Pulse PRO 600 studijas zibspuldzes, griestu statīvu sliežu sistēma SkyLine, dažādi gaismas veidotāji un 4 x 3 metru izliektās bezgalības sienas baltais fons, ko ir iespējams nomainīt ar 2.7 x 6 metru melnās vai pelēkās krāsas fonu. Tāpat ir pieejams profesionāls produktu un priekšmetu fotosesijām paredzētais galds.

Pakalpojumu cenas

Fotosesija, atkarībā no formāta un izpildījuma, pie fotogrāfa Kaspara Suškeviča izmaksās sākot no 65 eiro stundā. Fotostudiju ir iespējams arī iznomāt. Fotostudijas īres (nomas) cena darbadienās ir 20 eiro, bet brīvdienās – 25 eiro. Ja nolemsiet fotostudiju izmantot vairāk nekā piecas stundas no vietas, tad saņemsiet 15% atlaidi. Cenā ietilpst viss studijas tehniskais aprīkojums, dekorācijas, un, vajadzības gadījumā, arī Kaspara Suškeviča konsultācija par to, kas kā ir izmantojams.

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!