Fotostudija Rīgas centrā

Šī gaišā un plašā fotostudija atrodas Rīgas centrā, Lāčplēša ielā 70. Tā ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo un ideāli piemērota fotosesijām, video filmēšanai, meisterklašu rīkošanai vai citiem Jūsu pasākumiem!

Atrašanās vieta: Rīgā, Lāčplēša iela 70
Piemērotība: Jebkura veida fotosesijām!
Vērtējums: 5 no 5 ★★★★★ (atsauksmes)

Fotostudijas apraksts

Pilnībā aprikota, gaiša un plaša fotostudija Rīgas centrā ir piemērota jebkurām Jūsu vajadzībām. Fotostudijā ir 2 zāles, kuras atšķiras pēc iekšējā noformējuma un cenas. Studija 1 – gaiša fotostudijas zāle ar augstiem griestiem, lielu Bay & Bow stila panorāmskata logu, dekoratīvu sienu ar senlaicīgu efektu un griestu āķiem dažādu karināmo dekorāciju izvietošanai. Studija 2 – gaiša, ar augstiem griestiem, stūra cikloramu, sienu, kas veidota 19. gadsimta klasiskajā franču stilā un pārvietojamo kamīnu. Abās zālēs ir iespēja strādāt gan ar dabīgo, gan mākslīgo apgaismojumu. Fotostudijas aprīkojumā ietilpst dažādu krāsu foni, žalūzijas, spuldzes, softbox, stripbox, tubus, portretu reflektors un citi piederumi. Priekšmetu un produktu fotografēšanai ir pieejams galds, balts un melns fons. Papildus abās studijās ir iespēja vienoties par citām dekorācijām, aparatūras īri, vižāzista un fotogrāfa pakalpojumiem, kā arī Jūsu ērtībām ir iespējams nolīgt pilnu vai daļēju foto, video plānošanu, organizēšanu, tāmju sastādīšanu un post-production organizēšanu un vadīšanu.

Pakalpojumu cenas

Fotostudijā piedāvā dažāda veida fotosesijas pie profesionāliem fotogrāfiem, kā arī to ir iespējams iznomāt. Ja vēlaties iemūžināt savas fotosesijas Studijā 1, tad būs jārēķinās ar 15 EUR/h, brīvdienās un svētku dienās 20 EUR/h , bet nomājot Studiju 2 – 20 EUR/h, brīvdienās un svētku dienās 30 EUR/h. Lai noskaidrotu citas nianses un papildus pakalpojumus – sazinieties ar fotostudiju!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!