Fotostudija “F Studio”

Šī jaukā un mājīgā fotostudija atrodas Mīlgrāvī, vien desmit minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra. F Studio ir ļoti daudzfunkcionāla studija, kas lieliski piemērota pāru, bērnu un ģimenes fotosesijām.

Atrašanās vieta: Rīgā, Lēdurgas ielā 5
Piemērotība: Ģimenes, pāru un bērnu fotosesijas
Vērtējums: 5 no 5 ★★★★★ (atsauksmes)

Fotostudijas apraksts

F Studio ir jauka, mājīga un profesionāli iekārtota fotostudija, kas atrodas Mīlgrāvī, līdzās Mežaparkam un Sarkandaugavai. Jums ir divas iespējas: pirmā – fotostudijas īre (noma), piesaistot fotogrāfu no malas, vai fotografējot pašiem, otrā – pieteikties uz fotosesiju pie profesionālas fotogrāfes Mārītes Kārkliņas, kas ir šīs studijas nama māte. Viņa ir parūpējusies par visu studijas darbam nepieciešamo aprīkojumu un atribūtiem fotosesijai. Šeit ir pieejama balta ciklorama (bezgalības siena), ar 3.5 metru platumu, 3.3 metru augstumu un 6.5 metru atkāpšanās ceļu, maināma papīra fonu sistēma, zibspuldzes, oktaboksi, stripboksi, lietussargi un softboksi, reflektori, dūmu mašīna un daudz kas cits. Šīs gaišās studijas kopējā platība ir 56 kvadrātmetri.

Pakalpojumu cenas

Ja šajā studijā vēlaties pieteikties uz fotosesiju pie fotogrāfes Mārītes Kārkliņas, tad ir jārēķinās, ka viņas sniegtie pakalpojumi izmaksās sākot no 50 eiro stundā, taču papildus par studiju neko nebūs jāmaksā. Ja vēlaties šeit organizēt savu fotosesiju, pašiem fotografējot vai piesaistot fotogrāfu no malas, tad būs jārēķinās, ka studijas īres (nomas) maksa ir 10 eiro stundā.

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!