Skip to main content

Fotostudijas

Šajā kategorijā ir apskatāmas populārākās fotostudijas Rīgā. Profesionāla fotosesija studijā ir ne tikai piedzīvojums, bet arī garants tam, ka laikapstākļi nekādā veidā nespēs ietekmēt bilžu kvalitāti. Fotostudijas īre (noma) ir lieliska iespēja tiem fotogrāfiem, kam nav savas studijas.

studija centrā, lāčplēša ielā

Rīgas centrā

Plaša studija ar vairākām telpām, dažādiem foniem un aprīkojumu. Piemērota gan fotogrāfēšanai, gan video filmēšanai. Atrodas pašā Rīgas centrā, Lāčplēša ielā.

Apskatīt studiju
laba fotostudija Latgales priekšpilsētā

Latg. priekšpilsētā

Ļoti gaiša un skaista fotostudija ar patīkamu interjeru, kas atrodas netālu no tirdzniecības centra “Mols”. Piemērota dažāda veida fotosesijām, telpas iespējams iznomāt.

Apskatīt studiju
studija Ziemassvētku fotosesijām

Mīlgrāvī

Jauka studija, kas atrodas vien 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Tā ir lieliski piemērota kā portretu un pāru, tā ģimeņu un bērnu fotosesijām.

Apskatīt studiju
fotostudija Vecrīgā

Vecrīgā

Gaiša fotostudija ar lieliem logiem, 5 dažādām telpām un ļoti plašu dekorāciju klāstu visdažādākajām fotosesijām. Tā atrodas Vecrīgā, 11. novembra krastmalā.

Apskatīt studiju
fotostudija Ķengaragā

Ķengaragā

Lieliska vieta, kur fotogrāfēties, it īpaši, ja meklējat plašas telpas. Studija atrodas Ķengaragā un ir piemērota kā bērnu un individuālajām, tā pāru un citām fotosesijām.

Apskatīt studiju
fotostudija Torņakalnā

Torņkalnā

Viena no mājīgākajām vietām Rīgā, kurā taisīt ģimenes, bērnu, pāru, indivuduālās, gaidību un pat produktu fotosesijas. Studija atrodas ļoti ērtā vietā – Torņkalnā.

Apskatīt studiju
Pētera Zālīša produktu fotostudija, kas atrodas Āgenskalnā

Āgenskalnā

Studija ir speciāli piemērota un aprīkota ar visu nepieciešamo dažnedažādu produktu iemūžināšanai. Tā atrodas Kalnciema ielā, līdzās Kalnciema kvartālam.

Apskatīt studiju