pāru fotosesija

Pāru fotosesija

Mīlestība ir maģiska un strāvojoša, un pāru fotosesija ir viens no labākajiem veidiem, kā iemūžināt šīs vārdiem neaprakstāmās emocijas, kas valda divu cilvēku starpā. Tā būs romantiska aktivitāte, iespēja kopā izmēģināt kaut ko jaunu un patīkamu. Fotosesijas rezultātā tapušās fotogrāfijas lieliski izskatīsies gan sociālajos tīklos, gan, izdrukātas un ierāmētas, uz nakts skapīša kā atgādinājums par to, ka esat burvīgs pāris ar dzirkstelīti acīs. Šajā publikācijā esam apkopojuši Latvijas labāko fotomākslinieku viedokļus un idejas par to, kādai vajadzētu būt romantiskai fotosesijai.

Cerams, ka šeit Jums izdosies atrast visu nepieciešamo informāciju, tomēr, ja tā nenotiek, ar lielu prieku gaidīsim Jūsu jautājumus. Tos uzdot varat arī mūsu lapā atrodamajiem foto ekspertiem.

Vai meklējat labu pāru fotogrāfu? – Šeit atradīsiet pašu labāko:

Dāvana mīļotajam cilvēkam

Ļoti populārs iemesls, kādēļ tiek organizēta pāru fotosesija, ir kāds īpašs notikums abu cilvēku attiecībās. Tas var būt par godu kopā būšanas gadadienai un tas var būt par godu, piemēram, bildināšanas faktam. Tāpat šī aktivitāte ir ļoti populāra Valentīna dienās, vai, piemēram, kā dāvana otrai pusītei dzimšanas dienā. Neatkarīgi no notikuma vai iekšējās motivācijas, tā būs ļoti interesanta un romantiska pieredze jums abiem. Tā vienkārši ir forša iespēja izmēģināt ko jaunu.

romantiska fotosesija

Sagatavojiet savas mīļākās drēbes un lietas, kas jūs abus raksturo kā pāri. Tas var būt kaut kas saistīts ar kopīgu hobiju, pirmo tikšanās reizi vai ko citu. Galvenais, lai jūtaties brīvi un viss līdzpaņemtais asociētos ar mīlestību un kopā pavadīto laiku. Īpaši skaistas un radošas izdodas fotogrāfijas, kur pāris ir tērpies līdzīgas krās apģērbā, vai tos abus vieno vienas krāsas elementi. Tie it kā savieno divus cilvēkus vienā. Pirms dodaties uz šāda veida foto sesiju, noteikti sazinieties ar fotogrāfu un uzdodiet viņam jautājumus – tā Jūs iegūsiet papildus idejas brīnišķīgam rezultātam.

Kā izvēlēties labāko fotogrāfu

Patiešām labs pāru fotogrāfs pats sirdī ir romantiķis. Viņam mīlestības skaistums nav svešs, un tas palīdz ieraudzīt un tvert jūsu mīlestības radītos mirkļus un emocijas. Šim cilvēkam ir jābūt ar labu humora izjūtu un jāspēj atraisīt cilvēkos smaidu un smieklus. Jums ar fotogrāfu ir jājūt zināmu saikni, un sadarbībai nevajadzētu būt vienreizējai. Ja pēc fotosesijas izbaudītā procesa un kvalitatīvajām bildēm saprotat, ka šis cilvēks ir super – uzticiet viņam arī jūsu kāzu iemūžināšanu, gaidības un citus īpašākos notikumus jūsu dzīvēs.

Tieši kāzu fotogrāfi vienlaikus mēdz būt arī labākie pāru fotogrāfi. Aplūkojiet viņu piedāvājumu un sazinieties, lai vienotos par foto sesijas formātu un norises vietu.

Kur organizēt fotografēšanos

Pasaule ir ļoti plaša, un ne mazāk plašs ir iespējamās foto sesijas norises vietu skaits. Taču tikai dažas no šīm vietām Jums asociēsies ar kaut ko īpašu. Tā var būt pirmās satikšanās vai pirmā skūpsta vieta, tā var būt vieta, kur notika bildinājums. Kopā ir piedzīvoti dažādi, aizraujoši piedzīvojumi, un tieši tur fotografēšanās būs vispatiesākā un īpašākā. Esiet radoši un neaprobežojieties tikai ar romantiskām saulrieta bildēm. Ja jums kāds īpašs notikums asociējas, piemēram, ar mežu, tad tā lieliska un oriģināla pāru fotosesijas norises vieta!

kur fotografēties

Papildus iedvesmai iesakām apskatīties idejas pāru fotosesijai (fotogalerijā)!

Tomēr, ja gadalaiks nav atbilstošs un ārā valda nepatīkami laikapstākļi, lielisks variants, kur organizēt fotografēšanos, varētu būt fotostudijā. Tā ir vieta, kas ir īpaši pielāgota šāda veida aktivitātēm – tur būs labākais iespējamais apgaismojums, dažādi papildus aksesuāri, dekorācijas utt. Bet, pats galvenais, tās ir kā fotogrāfa otrās mājas, un, pats par sevi saprotams, viņš tur jūtas kā zivs ūdenī. Tas atspoguļosies arī viņa darba augļos – jūsu foto sesijas bildēs.

Mazliet pikantāka pieeja

Daži pāri izvēlas iet vēl tālāk, un fotosesiju uztaisa par pamatīgu piedzīvojumu un izaicinājumu. Viņi piesakās pāru kailfoto fotosesijai. Šādu opciju visbiežāk izvēlas pāri, vecumā starp trīsdesmit un četrdesmit gadiem. Un, kas ir interesanti, to visbiežāk iniciē daiļā dzimuma pārstāve. Šāda aktivitāte viennozīmīgi ir kaut kas nebijis un trakulīgs, un reizēm tas ir tieši tas, kas nepieciešams, lai attiecībās ienestu svaigumu un jaunas emocijas.

erotiska fotosesija

Fotostudijas atmosfēras iespaidā, process mēdz iziet ārpus rāmjiem, un fotografēšanās izvēršas par erotisku un seksuālu piedzīvojumu. Ja vēlaties izmēģināt ko šādu, un arī otra pusīte akceptē šo piedzīvojumu, tad sazinieties ar kādu no mūsu lapā pieejamajiem kailfoto fotogrāfiem un precizējiet tālākās detaļas.

Kā noritēs pāru fotosesija

Tas būs ļoti atkarīgs no tā, kādu formātu izvēlēsieties un kur tā norisināsies. Ir skaidrs, ka fotostudijā process būs daudz ātrāks un dinamiskāks – visi nepieciešamie kameras iestatījumi būs gatavi darbam jau brīdī, kad ienāksiet pa durvīm. Taču, ja vēlēsieties fotografēties kur citur, piemēram, brīvā dabā, tad tas prasīs mazliet vairāk laiku – būs jāpiemeklē vizuāli skaists fonts, jāpieregulē iestatījumi utt. Katrā ziņā, fotogrāfs jums dos visus vajadzīgos norādījumus par pozēšanu, ar humora palīdzību atraisīs jūsos pozitīvas emocijas utt.

Ja līdz būsiet paņēmusi papildus atribūtus, piemēram, sirdij tuvas lietas, kas jums saistās ar attiecībām, tad process būs raibāks, ik pa brīdim tās varēsiet pamainīt, līdzīgi kā dažādas drēbes, ja arī tās būsiet sagatavojuši. Galvenais, lai ir interesanti, dabiski un personiski! Daļa fotogrāfijas būs pieejamas ļoti drīz pēc fotografēšanās, bet citas – tiks profesionāli apstrādātas, un tās saņemsiet pēc vairākām dienām. Par šiem un citiem jautājumiem konsultējieties ar fotogrāfu, zvanot uz viņa norādīto kontakttālruni!