kailfoto fotosesija

Kailfoto fotosesija

Vairumā gadījumu kailfoto fotosesija ir ļoti drosmīgs lēmums, solis ārpus ierastās komforta zonas. Visiem ir labi zināms, ka katras sievietes ķermenis ir neaprakstāmi skaists un maģisks. Tas lieliski atspoguļojas arī privātās (kailfoto) fotosesijas gala produktā – fotogrāfijās. Mēs tās aplūkojam ar apbrīnu, tomēr brīdī, kad prātā iešaujas doma “es arī ko tādu gribētu izmēģināt!”, mūs pārņem dažādi iegansti, kāpēc tomēr tas nav domāts priekš mums. Šajā publikācijā Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju, lai kvalitatīvi pieņemtu lēmumu par to, vai vajag, un ja vajag, tad kur to vislabāk darīt.

Ja gadījumā rakstā neatradāt atbildi uz sev interesējošo jautājumu, tad vērsieties ar to vai nu mūsu kontaktu sadaļā, vai pie kāda no nozares profesionāļiem, ko atradīsiet fotogrāfu sadaļā.

Vai meklējat kailfoto fotogrāfu? – Šeit atradīsiet pašu labāko:

Biežākās atrunas un iegansti

Ikviena sieviete vēlas izskatīties perfekti. Un ar “perfekti” tiek saprasts klišejiskais slaido modeļu tēls, ko tik bieži redzam modes žurnālos. Un kad redzam skaistas un mākslinieciskas kailfoto fotogrāfijas, mums ir grūti noticēt, ka varam izskatīties uz pusi labi un iekārojami, kā šīs daiļavas.

Labā ziņa – Jūs izskatīsieties tikpat labi vai pat labāk! Kāpēc?

Nav svarīgi, kāds ir Jūsu vecums vai ķermeņa uzbūve. Profesionāls fotogrāfs spēs panākt to, ka šajās fotogrāfijās izskatīsieties vienkārši dievīgi! Tas tiks panākts, izmantojot īpašas gaismas un ēnu spēles, speciālas pozas un citus paņēmienus. Jūs būsiet šokēta, ka varat izskatīties tik ārkārtīgi pievilcīga. Šo sajūtu uz savas ādas ir izbaudījušas jau tūkstošiem citu sieviešu, kuras sākotnēji neticēja, ka ir iespējams panākt tik labu rezultātu. Jā, to ir iespējams panākt un tas būs fantastisks!

privāta boudoir fotosesija

Ikviens kailfoto fotogrāfs Jums apliecinās, ka viņa ideālā kliente nav divdesmitgadīga skaistule. Viņa ideālajai klientei ir ap 35-40 gadi. Viņai jau sen ir kā precējusies un ar vairākiem bērniem. Un ideālā variantā šī ir pirmā nopietnā fotosesija viņas dzīvē. Viņa nāk uz foto sesiju ārkārtīgi uztraukusies un nepārliecināta par rezultātu. Fotogrāfam ārkārtīgu baudu sagādā redzēt, kā šīs sievietes procesa laikā atplaukst kā zieds. Ar katru nākamo minūti, ar katru nākamo pozu viņas kļūst arvien pārliecinātākās un pārliecinātākas par sevi. Un fotografēšanās noslēgumā viņas burtiski staro. Bildes izdodas neaprakstāmi labas, un tās kļūst par lielisku piemiņas objektu vai dāvanu mīļotajam. Līdz fantastiskām bildēm Jūs šķir tikai viens drosmīgs solis.

Labākā fotogrāfa izvēle

Mēs vienkopus esam pulcējuši Latvijas labākos kailfoto fotogrāfus. Attiecīgajā sadaļā Jūs varēsiet iepazīties ar šo cilvēku dzīves skatījumu, piedāvātajiem pakalpojumiem, līdzšinējo veikumu, cenām un kontaktdetaļām, lai pēc izvēles izdarīšanas varētu ar viņiem sazināties un vienoties par sev izdevīgāko laiku un vietu.

Ir svarīgi atcerēties, ka atkailināšanās nepazīstama cilvēka priekšā prasa zināmu uzticēšanās sajūtu, tādēļ ir vērts ar fotogrāfu satikties vēl pirms pašas fotografēšanās, lai pārrunātu procesu un uzklausītu viņa ieteikumus, kā labāk sagatavoties, lai rezultāts izdotos ekselents.

Foršākā fotosesijas norises vieta

Lielu lomu šī lēmuma pieņemšanas procesā spēlēs gadalaiks un ārā valdošie laikapstākļi. Lielos vilcienos, opcijas ir trīs – organizēt fotografēšanos pie fotomākslinieka – studijā, fotografēties mājās vai brīvā dabā. Populārākā izvēle, pats par sevi saprotams, ir studijā. Tā ir īpaši iekārtota telpa ar speciālām dekorācijām, prožektoriem un visu pārējo, kas nepieciešams kvalitatīvu fotogrāfiju uzņemšanai. Visbiežāk, ka tur uz vietas būs arī visi nepieciešamie tērpi un atribūti, kas bildes padarīs vēl pikantākas un baudāmākas.

erotiska fotosesija studijā

Papildus iedvesmai iesakām apskatīties idejas kailfoto fotosesijai (bilžu formā)!

Nedaudz drosmīgāks un neparastāks variants būtu izvēlēties foto sesiju rīkot brīvā dabā, piemēram, mežā, pludmalē pie jūras, pļavā vai jebkur citur. Šādas bildes nozīmētu lielāku oriģinalitāti, jo fotostudijā nofotografēties ir krietni vienkāršāk – nekad nedraud lieki acu skatieni no garāmgājējiem. Taču ir dāmas, kas tieši to arī izbauda – viņas apzinās, ka ir uzdrošinājušās darīt ko tādu, kas pa spēkam būtu tikai retajai. Tomēr šeit ir labs risinājums – agrs vasaras rīts, kad saule lec krietni agrāk par laiku, kad vairums ceļas un dodas savās gaitās. Iztēlojieties – agrs rīts, jūra un neaprakstāms saullēkts. Kas tas būtu par piedzīvojumu…

Atbilstošākā formāta izvēle

Jums jau no paša sākuma vajadzētu atbildēt sev uz jautājumu – kādēļ es to darīšu? Kāds ir mans mērķis un kādu rezultātu es vēlos sasniegt? Šādas fotogrāfijas var būt lielisks veids, kā iemūžināt savu daiļo augumu un radīt materiālu priekšdienām. Atvērsiet fotoalbumu un ar lepnumu skatīsieties bildes “Es biju fantastiska!” Bet tikpat labi tās var būt domātas dāvanai mīļotajam cilvēkam. Tas būtu efektīvs pārsteigums. Nereti, pēc daudziem laulības gadiem, otra pusīte jau ir aizmirsusi Jūsu ķermeņa neatkārtojamību. Seksīgas bildes var atkal radīt dzirkstelīti. Un tikpat labi mērķis ir radīt skaistu, māksliniecisku foto, ko piekārt pie sienas. Bet, iespējams, bildes Jums nemaz nav no svara – svarīgs ir tieši piedzīvojums, bilžu radīšanas process.

idejas fotosesijai studijā

Neatkarīgi no Jūsu motivācijas, fotogrāfs pielāgosies. Tā var būt intriģējoša boudoir stila fotografēšanās intīmā apakšveļā vai pikanta kailfoto fotosesija ar šokējošiem atribūtiem. Tikai Jūs pati izvēlēsieties, cik tālu iet. Bildes var radīt intrigu, tās var apburt un pavedināt. Saprotiet, kādu rezultātu vēlaties un konsultējieties ar fotogrāfu par efektīvākajām metodēm šī mērķa sasniegšanai!

Ieteikumi sagatavošanās procesam

Pats grūtākais un atbildīgākais sagatavošanās procesā ir lēmuma pieņemšana un pieteikšanās. Par visu citu lielā mērā parūpēsies fotogrāfs un viņa personāls. Par šīm detaļām gan ir jālasa katra fotogrāfa individuālā piedāvājuma aprakstā vai jājautā viņam pašam, bet kopumā fotogrāfi ir sagatavojuši visus nepieciešamos atribūtus. Par veļu, ja plānojat tajā fotografēties, gan ir jāparūpējas pašai. Tā var būt gan maiga un jutekliska, gan pikanta un erotiska. Noteikti izmazgājiet matus – fotostudijā tos ieveidos speciālists. Tāpat nevajadzētu uztraukties par krāsošanos – to vajadzētu uzticēt profesionālam vižāzistam, kurš pirms fotografēšanās parūpēsies par to, lai izskatāties dabiski neatvairāma. Pašrocīga krāsošanās var izbojāt bildes.

Kā noritēs kailfoto fotosesija

Pēc Jūsu ierašanās fotomākslinieks pastāstīs par savām iecerēm un uzklausīs Jūsu vēlmes un idejas. Personāls, ja konkrētajam māksliniekam tāds ir pieejams, parūpēsies par Jūsu ārieni, ieveidojot matus un uzklājot profesionālu meikapu. Tālāk jau fotogrāfs, lēni un plūstoši, vadīs procesu. Viņš dos ieteikumus attiecībā uz pozēšanu, parūpēsies par atribūtu un fonu maiņu. Kailfoto fotosesija ir ilgstoša un pakāpeniska, jo sieviete atveras pakāpeniski. Tas ir normāli, ja process ilgst pat trīs stundas. Jo ilgāks laiks paies, jo drošāk un pārliecinošāk Jūs jutīsieties. Un tas atspoguļosies arī fotogrāfijās. Fotosesijas noslēgumā Jūs būsiet pilna ar enerģiju – pašpārliecinātība strāvos caur katru Jūsu šūnu. Tā tas ir vienmēr. Pirmie rezultāti būs apskatāmi jau uzreiz pēc fotografēšanās, taču patiesi kvalitatīvas bildes saņemsiet mazliet vēlāk – kad būs veikta to apstrāde.