ģimenes fotosesija

Ģimenes fotosesija

Atraktīva vai klasiska, ģimenes fotosesija allaž ir kā neliels piedzīvojums. Ģimenes ir ļoti dažādas – lielas un mazas, nesen radušās un paaudzēm koptas. Tās var būt ļoti vienotas, tradīcijām apvītas, un var būt izkaisītas pa visu plašo pasauli. Taču tām visām ir kāda kopīga iezīme – kopā sanākšanas brīži ir īpaši un unikāli – nav divu vienādu ģimeņu. Katrai ir savs stāsts un dzīves ritējums. Fotogrāfs šo kopā sanākšanas brīdi un gaisā virmojošo enerģiju centīsies iemūžināt fotogrāfijā. Šajā publikācijā esam centušies apkopot būtiskāko informāciju un Latvijas labāko fotogrāfu ieteikumus.

Ļoti ceram, ka šeit atradīsiet atbildes uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem, tomēr, ja tas tā nenotiek, sazinieties un vaicājiet pēc padoma fotogrāfu sadaļā esošajiem nozares ekspertiem. Alternatīva ir sazināties ar mums, izmantojot kontaktu sadaļā esošās kontaktdetaļas.

Vai meklējat ģimenes fotogrāfu? – Šeit atradīsiet pašu labāko:

Dažas idejas fotosesijai

Dzimta ir ļoti liela vērtība, ko patiesi novērtējam tikai tad, ja tā tiek šķelta. Un, diemžēl, neviena dzimta nav mūžīga – laiks neapturami rit uz priekšu, mums tuvie cilvēki aiziet. Tieši tādēļ ģimenes fotosesija ir ļoti vērtīga – tā ir iespēja atkal visiem sanākt kopā, izmēģināt jaunu, interesantu aktivitāti. Kopīgi izpriecāties, ļaujot šos mirkļus un emocijas tvert Jūsu fotogrāfam. Tas rezultēsies ļoti skaistās un interesantās fotogrāfijās, kas kalpos par mūžīgu piemiņu Jūsu dzimtas unikalitātei.

idejas ģimenes fotosesijai

Papildus iedvesmai iesakām apskatīties idejas ģimenes fotosesijai (fotogaleriju)!

Šādu foto sesiju ir iespējams organizēt ļoti dažādos formātos un stilos. Tai var būt ļoti klasiska pieeja, visiem kopā dodoties uz tuvāko un sakarīgāko fotostudiju. Tajā Jūs gaidīs profesionāls fotomākslinieks. Pozēšana un smiekli rezultēsies ar fotogrāfijām ģimenes fotoalbumam. Bet šo procesu var organizēt arī pavisam atšķirīgi, piemēram, dokumentālās fotosesijas stilā, kam raksturīga ir nesamākslotība un patiesums. Fotografēšanās nenotiktu fotostudijā, bet gan kādā Jums īpašā vietā. No fotogrāfa puses tiktu tverti īpašākie un patiesākie mirkļi. Dodieties kopīgā pārgājienā, ceļojumā uz kādu skaistu pilsētu, vai organizējiet dārza svētkus. Aktivitātei nav nozīmes, bet svarīgi, lai tā raksturotu Jūs kā ģimeni. Tas būs piedzīvojums, kas vēl ilgi paliks Jūsu atmiņās!

Kas ir labs ģimenes fotogrāfs

Tas ir cilvēks, kas ar Jums būs uz viena viļņa. Viņš spēs jūs atvērt un sasmīdināt, un iemūžinās pašus labākos un patiesākos mirkļus. Viņš radīs apbrīnojamas fotogrāfijas, ko ar lielu prieku aplūkosiet vēl ilgi pēc fotografēšanās. Tas ir cilvēks, kurš ar prieku pavadīs Jūsu ģimeni jebkurā Latvijas vietā, jebkurā piedzīvojumā, kas jums būs sirdij tuvs. Labs dzimtas fotogrāfs nevēlēsies vienreizējas darba attiecības, bet tieksies uz ilgstošu sadarbību, iemūžinot arī turpmākos un svarīgākos jūsu dzīves notikumus.

Šis cilvēks būs kaut kas vairāk par vienkāršu fotogrāfu. Iespējams, šis cilvēks kļūs par labu jūsu draugu, tāpēc ļoti rūpīgi izvēlieties, ar ko sadarboties. Mēs esam apkopojuši labākos un pieprasītākos Latvijas fotogrāfus. Nesteidzīgi aplūkojiet un salīdziniet ģimenes fotogrāfu piedāvājumu, un izvēlieties, Jūsuprāt, atbilstošāko!

Atbilstošākā norises vieta

Iespējams, populārākā šādu foto sesiju norises vieta ir profesionāli iekārtota studija. Tā ir īpaši sagatavota telpa, kur atradīsies gan prožektori, gan dekorācijas, gan dažādi aksesuāri, kas papildinās un paspilgtinās fotografēšanās procesu. Šeit fotomākslinieks jūtas kā zivs ūdenī, un tas viennozīmīgi atspoguļosies viņa uzņemtajās bildēs. Šī būs ļoti droša vieta šādai aktivitātei, jo nebūs jāuztraucas par iepriekš neprognozētiem laikapstākļiem, kas varētu izbojāt dzimtas kopā sanākšanu.

ģimenes fotosesija studijā

Visnotaļ oriģināla vieta, lai fotografētos, ir ārpus telpām – pie dabas. Tas fotogrāfijas padarīs stipri atšķirīgas no tām, ko ir iespējams iegūt fotostudijā, jo ietvers sevī daudz patiesākas emocijas, it īpaši, ja fotografēšanās tiks organizēta Jūsu ģimenei patīkamā un sirdij tuvā vietā. Tas ir lielisks veids, kā parādīt to, kas patiesībā esat. Tāpat ir iespēja fotosesijai pievienot arī četrkājainos mājsaimniecības locekļus. Tas var būt mežā, jūras krastā, pļavā vai ezermalā. Tam nav nozīmes. Galvenais, lai šī vieta glabā Jums zināmu stāstu. Alternatīva opcija – organizēt fotografēšanos pie sevis mājās. Tās var būt lielas vakariņas, tie var būt kopīgi dārza svētki.

Ieteikumi sagatavošanās procesam

Atkarībā no izvēlētās norises vietas un formāta, Jums var būt nepieciešamība sagatavot apģērbu. Ja tā ir klasiska foto sesija, tad iesakām līdz paņemt dažādus apģērbus, ko procesa gaitā pārvilkt. Tas atsvaidzinās kadrus un padarīs procesu raibāku. Tomēr mēs neiesakām izvēlēties raibas krāsas apģērbu. Vislabāk lai tas ir vienkrāsains. Perfekti, ja jums visiem stilā dominētu noteikta krāsa, vai vismaz elementi, kas ir noteiktā krāsā.

fotografēšanās pie dabas

Iesakam sagatavot un paņemt līdz priekšmetus, kas raksturo jūs katru individuāli, piemēram, golfa nūjas, makšķeres, ģitāras, pannas un visu pārējo. Izmantojot šos priekšmetus, ir iespējams izveidot ļoti interesantas kompozīcijas, kas padarīs fotogrāfijas ļoti pozitīvas un smieklīgas. Ja foto sesija notiks studijā, tad sagatavojiet arī maiņas apavus, it īpaši, ja ir ziema vai drēgns rudens. Pirms fotografēšanās konsultējieties ar fotomākslinieku par papildus sagatavošanās niansēm.

Kā noritēs ģimenes fotosesija

Tā noritēs visnotaļ līdzīgi kā cita formāta fotosesijas – Jums nav jāuztraucas par to, kā pareizi pozēt, nav jācenšas viltoti smaidīt – labs fotogrāfs radīs atmosfēru, kurā smiekli būs tikpat normāla parādība kā zvaigznes naksnīgās debesīs. Jums vienkārši ir jāļaujas fotogrāfa ieteikumiem un savām emocijām. Fotogrāfijas Jūs saņemsiet kādu laiku pēc fotografēšanās, jo tās tiks kvalitatīvi apstrādātas. Rezultātā Jūs iegūsiet perfektas bildes, ko varēsiet gan publicēt sociālajos tīklos, gan ievietot fotoalbumā, kā arī, ja kāda no bildēm liksies sevišķi izdevusies – varēsiet to ierāmēt un pielikt pie sienas.