Veronika Baltmane

Veronika Baltmane

“Ja vēlaties iepazīties ar kādu, kam ir izteikta atbildības un perfekcionisma sajūta, tad – laipni lūdzu! Tie ir divi vārdi, ar kuriem var lieliski mani raksturot. Esmu topošais ārsts, kam periodiski nepieciešama atpūta, un šī atpūta ir fotografēšana, fitness un skriešana. Esmu komunikabla, ar labu humora izjūtu un māku pielāgoties. Ikdienā bieži apmeklēju teātri, mani interesē kino, mūzika, lasu detektīvus, romānus, dzeju, prozu un vēl, un vēl. Mums tik tiešām būs par ko raisīt sarunas.”

Kategorija: Vispārēja fotogrāfe
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfes apraksts

Veronikas Baltmanes fotomākslinieka ceļš sākās pirms 7 gadiem, kad “pēc klikšķa” saņēmās īstenot savu bērnības sapni. Fotogrāfe ir studējusi Mākslas un Dizaina skolā “Saules skola”, foto skolā “Prophoto School”, kā arī joprojām sevi pilnveido. Veronikai visvairāk patīk “noķert momentu” – bildi, kura ir īsta un neuzspēlēta, tomēr nav jāsatraucas arī par pozēšanu – to viņa māk ierādīt, pakoriģēt un paskaidrot, kas jāizdara priekš īpaši izdevīga kadra. Fotogrāfes dzīvesprieks un lieliskā humora izjūta atbrīvo atmosfēru fotosesijas laikā. Jūsu fotogrāfijas būs skaistas un emociju pilnas!

Piedāvātie pakalpojumi

Veronika Baltmane īpaši izbauda fotografēt cilvēkus – pāru vai individuālās fotosesijas, kāzas, izlaidumus, pasākumus vai portretus. Tiklīdz rokās ir kamera, viņa aizmirst par visu citu, ko nevar noķert ar savu fotoobjektīvu. Veronika viegli iesaistīsies sarunās, pajokos, pasmiesies, uzņems Jums skaistas bildes un, protams, profesionāli arī tās apstrādās. Lai gatavo fotogrāfiju gaidīšanas laiks nav tik pelēks, fotogrāfe kādu bildi atstās uzreiz. Rezultātā Jūs iegūsiet fantastiskas bildes, nelielu piemiņas bildi un jauki pavadītu laiku. Lai sazinātos ar Veroniku – zvaniet vai rakstiet!

  • Nepiespiesta atmosfēra un labi pavadīts laiks
  • Profesionāli uzņemtas un apstrādātas bildes
  • Balanss starp pozētu un dabisku bildi

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!