Sergejs Bodarovs fotogrāfs

Sergejs Bodarovs

“Fotografēšana pat nebija mans hobijs. Tas bija drīzāk kā sapnis – apgūt šo komplicēto nodarbi. Un nu jau vairāk nekā 10 gadus varu sevi saukt par fotogrāfu. Tomēr tā nav mana vienīgā aizraušanās – esmu pasaules apceļotājs un lielisks tēvs saviem 3 dēliem.”

Kategorija: Vispārējs fotogrāfs
Cenas: Sākot no € 40 stundā.
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Sergejs Bodarovs fotografēšanai pievērsās pirms vairāk nekā desmit gadiem. Toreiz viņa dzīvē risinājās smagi notikumi, un fotogrāfija ienesa pozitīvas pārmaiņas. Kas sākumā likās grūts un sarežģīts, vēlāk izrādījās viegli saprotams un apgūstams. Un Sergejs turpina progresēt, vēl šobrīd apmeklējot pasaules līmeņa foto kursus un meistarklases. Viņš ir gan Latvijas, gan Eiropas Fotogrāfu federācijas loceklis, pēdējos gados piedalījies vairākos, starptautiskos fotokonkursos, tādos kā FEP European Professional Photographer of the Year Awards 2018 un citos.

Piedāvātie pakalpojumi

Sergejs Bodarovs saviem klientiem piedāvā plaša spektra pakalpojumus, sākot ar ģimenes, modes un portretu fotosesijām, beidzot ar reklāmas materiālu, kāzu un kailfoto fotografēšanu. Īsāk sakot, Sergejs ir plaša spektra fotogrāfs, kas nolīdzams visdažādāko projektu realizācijai. Viņam pieder arī sava fotostudija (LEC), kas 100 kvadrātmetru platībā piedāvā lieliskas fotosesiju iespējas. Fotosesijas studijā izmaksās sākot no 100 eiro, reportāžas un citas vairāku stundu fotografēšanas izmaksās sākot no 40 eiro stundā, apstrādātas ģimenes vai bērnu fotogrāfijas – 7.50 eiro par foto. Ja vēlaties noskaidrot sīkākas ar fotosesijām saistītas nianses, sazinieties ar Sergeju jau tagad!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!