Roberts Griņovs

Roberts Griņovs

“Esmu pozitīvs, jautrs un brīvi domājošs cilvēks, kurš ir gatavs dzīves šķēršļiem. Ļoti patīk ēdiens, ceļošana un psiholoģija. Mani aizrauj fotografēšana, iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, mūzika un pats spēlēju ģitāru. Pats svarīgākais man ir būt atvērtam, dalīties ar ēdienu un izbaudīt mazos, skaistos dzīves mirkļus.”

Kategorija: Portretu fotogrāfs
Cenas: Sazinieties, lai noskaidrotu!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Roberts Griņovs ir ziņkārīgs, impulsīvs un ambiciozs fotogrāfs. Savam priekam viņš fotografē jau sen, bet tikai pagājušajā gadā sāka nodarboties ar to profesionāli. Viņu aizrauj cilvēka emocijas un patiess, iekšējs skaistumus. Tas arī iespaidoja Robertu pievērsties fotogrāfa karjerai.

Piedāvātie pakalpojumi

Roberts Griņovs fotografē portretus un individuālās fotosesijas. Viņš ir komunikabls, tādēļ Jūsu fotosesija aizritēs viegli un brīvi, tiks uzklausītas Jūsu vēlmes un fotogrāfs ieteiks kā rīkoties, lai viss izdotos perfekti. Robertam patīk iepazīt klientus, tāpēc pirms fotosesijas viņš nodrošinās vienkāršu sarunu, kas ļaus iepazīties un atraisīt emocijas, kuras bildēm dod īsto noskaņo. Sazinieties ar fotogrāfu, lai vienotos gan par pakalpojuma cenām, gan par citām niansēm!

  • Roberts pirms fotosesijas ar Jums iepazīsies un aprunāsies
  • Bildes tiks apstrādātas un Jums nosūtītas 2 nedēļu laikā
  • Jūs iegūsiet kvalitatīvas un profesionālas fotogrāfijas

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!