Oksana Bebriša fotogrāfe

Oksana Bebriša

5 stars rating vector

“Man ļoti patīk atrasties pozitīvu cilvēku kompānijās. Arī pati esmu pozitīva un draudzīga, tādēļ dzīves laikā esmu iepazinusies ar daudziem, dažādiem un foršiem cilvēkiem. Dzīvē man ir divas mīlestības – viena ir pret motocikliem, otra – pret manu ģimeni. Man ir burvīgs vīrs un dēls. Mana sirdslieta – zīmēšana. Tātad, īsumā sevi raksturojot, esmu pozitīva, radoša un asas izjūtas cienoša.”

Kategorija: Vispārēja fotogrāfe
Cenas: Vidēji, € 25 stundā.
Vērtējums: 4.9 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfes apraksts

Oksana Bebriša ar lielu prieku iemūžina sev apkārt notiekošo jau kopš astotās klases. Tajā laikā viņai nebija savas fototehnikas, tādēļ to aizņēmās no draudzenēm. Oksana ir absolvējusi mākslas skolu, izgājusi arī fotogrāfu kursus. 2016. gada sākumā viņa iegādājās CANON fototehniku, un profesionālā fotografēšana varēja sākties. Kā saka pati Oksana – katrā foto viņa ieliek daļu savas sirds.

Piedāvātie pakalpojumi

Visvairāk Oksanai pie sirds iet kāzu iemūžināšana. Viņai ir pieredze arī ar individuālajām, pāru, ģimenes un gaidību fotosesijām. Ir sanācis iemūžināt arī kailfoto fotosesijas. Mīļākā darba vide – saulrieta fons. Tas Oksanai liekas maģisks un neatkārtojams. Katra fotosesija Oksanai ir kā neliels pārdzīvojums – viss izdosies labi, vai cilvēkiem patiks utt. Salīdzinoši, par saviem pakalpojumiem Oksana vēlas saņemt ļoti demokrātisku samaksu, apmēram, 25 eiro stundā.

  • Jūs iegūsiet skaistas un mākslinieciskas fotogrāfijas
  • Oksana ir lieliska izvēle, ja vēlaties fotosesiju uz saulrieta fona
  • Pakalpojumu cenas uz industrijas fona ir zemas un izdevīgas

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!