Monika Marija Messinga fotogrāfe

Monika Marija Messinga

5 stars rating vector

“Principā uzskatu sevi par veiksmīgu cilvēku ar pozitīvu domāšanu, eju pa dzīvi ar smaidu un vēlos, lai arī cilvēki man apkārt ir laimīgi. Vienmēr cenšos saredzēt skaisto lietās, kas citiem liekas ikdienišķas. Laikam tāpēc arī fotografēšana mani tā piesaista, jo man ir iespēja iemūžināt to, ko esmu pamanījusi un parādīt to arī citiem- lai arī viņi pamana, kam ikdienā paskrien garām. Detaļas man ir svarīgas.”

Kategorija: Pāru fotogrāfe
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfes apraksts

Monika Marija Messinga burtiski ir uzaugusi ar kameru rokās. Jau bērnībā fotografēšana bija viņas sirdslieta. Iesākumā, izmantojot filmiņu fotoaparātu, tika iemūžināti mājdzīvnieki, vēlāk, dāvanā saņemot spoguļkameru, iemūžināta tikai visa apkārtējā pasaule. Monika saka, ka fotografēšanu viņai ir grūti saukt par nodarbošanos – tā ir viņas sirdslieta, tuvākais un ilgākais no hobijiem. Viņa mācās no foto nozares ekspertiem un uzņem arvien iespaidīgākus kadrus.

Piedāvātie pakalpojumi

Monika savās fotogrāfijās tver mīlestību. Tā ir mīlestība pāra starpā, tā ir mīlestība ģimenes un draugu starpā. Monika ir iemūžinājos visdažādākos notikumus, sākot ar bērniņa gaidībām, kāzām, kristībām, mazuļu pirmajiem soļiem, beidzot ar koncertiem un vecmeitu ballītēm. Reklāmas nolūkos ir iemūžināti arī dažādi produkti un pat telpu interjers. Īsāk sakot, Monika ir ļoti daudzpusīga fotogrāfe, tomēr, vislabprātāk iemūžinās individuālās, pāru un ģimenes fotosesijas. Katra fotosesija tiek veidota kā īpašs stāsts, un to arī sajutīsiet Monikas uzņemtajās fotogrāfijās. Sazinieties ar Moniku jau tagad, lai vienotos gan par pakalpojuma cenām, gan par citām niansēm!

  • Monika Jūsu fotosesiju centīsies padarīt par mazu piedzīvojumu
  • Daba ir Monikas otrās mājas – ar viņu dabas fotosesijas izdosies lieliskas
  • Jūsu fotogrāfijas izdosies oriģinālas, ar unikālu stilu un rokrakstu

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!