Mārīte Kārkliņa fotogrāfe

Mārīte Kārkliņa

“Man patīk zīmēt, gatavot un fotografēt. Pats svarīgākais šajā dzīvē ir bērni un ģimene. Man patīk iepazīties, sarunāties ar man nepazīstamiem cilvēkiem. Uzskatu, ka nav nefotogēnisku cilvēku un ar saviem darbiem cenšos to pierādīt. Parādīt, ka mēs visi esam skaisti….”

Kategorija: Ģimenes fotogrāfe
Cenas: Sākot no 50 eiro stundā
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfes apraksts

Mārīte Kārkliņa ir lieliska fotogrāfe, kura savas kā fotogrāfes gaitas aizsāka pirms vairāk nekā divpadsmit gadiem, līdz ar bērniņa dzimšanu. Ikviens vecāks zina, cik nozīmīgs ir bērna pirmais smaids, pirmās asaras, tādēļ Mārīte nolēma šos neatkārtojamos mirkļus iemūžināt fotogrāfijās. Laikam ejot, Mārīte saprata, ka fotogrāfiju vēlas radīt tādu, kādu iecerēja pirms tās uzņemšanas, nevis tādu, kas sanāca nejaušības rezultātā, tādēļ viņa aktīvi sāka apgūt fotogrāfa profesiju.

Piedāvātie pakalpojumi

Mārīte Kārkliņa ir plaša spektra fotogrāfe, kas vienlīdz labi iemūžina gan kailfoto, gan ģimenes fotosesijas, interjeru, produktus, kāzas, jaundzimušo pirmos soļus un daudz ko citu. Viņu aizrauj jauni izaicinājumi, un lielākais gandarījums ir klienta prieks par fotosesijas rezultātu. Viņa radīs tādu atmosfēru, kas ļaus Jums justies brīvi un atraisīti, un tas lieliski atspoguļosies fotogrāfijās. Mārītei pieder arī sava fotostudija (F Studio), kas ir lieliski piemērota bērnu un ģimenes fotosesijām. Par saviem pakalpojumiem viņa vēlas saņemt sākot no 50 eiro stundā.

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!