Liāna Fedukoviča

Liāna Fedukoviča

“Mani sauc Liāna. Pēc būtības esmu harizmātisks cilvēks. Man vienmēr atradīsies kāda ideja, ko piedāvāt, un kāds interesants stāsts, ko pastāstīt. Esmu atvērta jauniem izaicinājumiem un spējīga pielāgoties dažādiem dzīves apstākļiem. Es uzskatu, ka fotogrāfija ir kā mirklis un mūžība, bet fotogrāfs – mākslinieks, kam tiek dots mirklis, kuru pārvērst mūžībā.”

Kategorija: Portretu fotogrāfe
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfes apraksts

Liāna Fedukoviča ir aktīva, pozitīva un atsaucīga personība, kurai netrūkst ideju, un ar kuru ir patiešām viegli saprasties. Fotografēšana ir viņas aizraušanās, un jauni izaicinājumi – tieši tas, kas nepieciešams. Liāna prot strādāt ar cilvēkiem, uzklausīt un saprast vēlmes, kā arī realizēt vispārdrošākās ieceres. Viņai nav šķēršļu – ir tikai mērķis, ko sasniegt!

Piedāvātie pakalpojumi

Liāna Fedukoviča ir portretu fotogrāfe, tomēr turpina sevi attīstīt arī citos foto žanros. Jūs sagaida profesionāla fotosesija, krāsainas fotogrāfijas, raiba noskaņa un labs garastāvoklis. Liānai ir svarīgs klients, bet, pirmkārt, katrs klients ir cilvēks, un tas ir svarīgāk. Viņa parūpēsies, lai Jūsu vēlmes tiktu uzklausītas un pēc nepieciešamības palīdzēs ar pozēšanu un citām niansēm, lai fotosesijas rezultāts būtu brīnišķīgs. Lai uzzinātu fotosesijas cenas, sazinieties ar Liānu jau tagad!

  • Liāna piedāvā ātru un kvalitatīvu fotogrāfiju apstrādi
  • Jūs iegūsiet interesantas, laba paskata bildes
  • Liāna ir gatava realizēt praktiski jebkuru Jūsu ideju

Līdzšinējais veikums