Jekaterina Melihova

Jekaterina Melihova

“Raksturoju sevi, ka open – minded cilvēku. Jā, man patīk adrenalīns! Patīk asas izjūtas un rīta kafija. Bet ja nopietni, hobiju īstenībā ir daudz… bet laikam skrienot, liekas ops! jāpiebremzē, visu uzspēt uzreiz nevar. Šobrīd mana lielākā kaisle ir sports jeb fiziskās aktivitātes, fotografēšana un komunicēšana ar cilvēkiem.”

Kategorija: Vispārēja fotogrāfe
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Jekaterina zin ko dzīvē vēlas darīt – sportot, komunicēt ar cilvēkiem un fotografēt – tās ir viņas kaislības. Jebkurai dzīves situācijai viņa pieiet ar humoru, nebaidās riskēt un nemēdz sēdēt uz vietas. Ja Jums būs kāda ideja – viņa to realizēs, kā arī, pati kabatā ir paslēpusi dažas idejas, ar kurām ir gatava dalīties. Viņa vienmēr ir gatava jauniem izaicinājumiem. Jekaterinai patīk trakas, dīvainas idejas un neliela pipariņa deva – viņasprāt, tieši tas piesaista uzmanību un ļauj aizdomāties.

Piedāvātie pakalpojumi

Jekaterina fotografē portretus un “love stories” , bet ir sākusi strādāt arī kā kāzu un pasākumu fotogrāfe. Viņai ir savs stils, redzējums un viņai patīk veidot nestandarta bildes. Kā fotogrāfe viņa saredz emocijas un katru bildi veido kā stāstu. Jekaterina jūsu fotogrāfijas izveidos ar savu “asumiņu” un katrai fotosesijai izmantos individuālu pieeju. Lai noskaidrotu pakalpojuma cenu – sazinieties!

  • Katra fotogrāfija tiks profesionāli apstrādāta
  • Jekaterina ir gatava realizēt jebkuru nestandarta ideju
  • Katram cilvēkam un fotosesijai pieies ar individuālu pieeju

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!