Anna Paula Kuzņecova

Anna Paula Kuzņecova

“Dzīvē vissvarīgākais – pozitīva domāšana un vēlme riskēt, protams, saprāta robežās. Nebaidīties darīt trakas lietas, lai sasniegtu mērķi. Būt godīgam un patiesam pret sevi un līdzcilvēkiem. Ņemot vērā, ka es pati vairāk cenšos būt pozitīva, tad līdz ar to arī cilvēkus sev blakus gribu tādus redzēt. Es nerunāju par acu aizvēršanu un dzīvošanu kaut kādā pasaulē, kur viss ir labi, bet censties atrast labo ik katrā situācijā, lai arī cik bezcerīgi tas liktos.”

Kategorija: Vispārēja fotogrāfe
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfes apraksts

Anna Paula Kuzņecova savu fotogrāfes karjeru iesāka pirms daudziem gadiem, uzņemot melnbaltu fotogrāfiju. Tajā bija redzama jūrmalas smiltīs guļoša, no akmentiņiem salikta sirds. Kā saka pati Anna, šī fotogrāfija lieliski raksturo viņas sajūtas pret šo nodarbi – tā ir viņas sirdslieta. Dzīves laikā ir iemūžinātas visdažādākās vietas un lietas, taču tieši pēdējo četru dzīves gadu laikā Anna ir īpaši nopietni piegājusi foto radīšanas procesam, pārvēršot šo hobiju savā profesijā.

Piedāvātie pakalpojumi

Anna Paula Kuzņecova ir ļoti daudzpusīga fotogrāfe, kura ir iemūžinājusi gan kāzas, gan dažādus sporta pasākumus, individuālās, bērnu un ģimenes fotosesijas. Viņa ar prieku piekritīs jebkurai Jūsu idejai un realizēs to ar visu sirdi! Anna dod priekšroku fotosesijas organizēt ārpus telpām – pie dabas. Tur allaž ir pats labākais apgaismojums un skaistākās dekorācijas, tomēr, vajadzības gadījumā viņai ir pieejams viss nepieciešamais ekipējums darbam iekštelpās.

  • Anna piedāvā ļoti ātru un savlaicīgu fotogrāfiju apstrādi
  • Jūs iegūsiet lieliskas bildes, kas nevainojami izskatīsies sociālajos tīklos
  • Annas atšķirīgais foto-rokraksts padarīs Jūsu fotogrāfijas unikālas

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!