Valentīns Katirlo

Valentīns Katirlo

“Mani sauc Valentīns Katirlo. Esmu vienkārš un pozitīvs cilvēks. Man svarīgas ir atmiņas un emocijas, ko rada fotogrāfijas. Es vēlos, lai pat pēc gadiem, paņemot fotogrāfiju rokās, ir iespēja sajust iemūžināto mirkli. Patiesas emocijas un neaizmirstams process ir tas, uz ko es tiecos.”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Valentīns Katirlo fotografē jau kopš 2009. gada, kad dzimšanas dienā vecāki viņam uzdāvināja kastīti ar pirmo fotoaparātu. Kopš tā momenta, līdz pat šai dienai, Valentīns ir uzticīgs fotogrāfijai. Viņš ir daudz mācījies un negrasās apstāties. Fotogrāfija ir Valentīna hobijs, viņa lielākā balva – klienta smaids. Valentīns Jums radīs īstas, emocionālas un piesātinātas fotogrāfijas.

Piedāvātie pakalpojumi

Valentīns fotografē bērnu un ģimeņu fotosesijas, portretus, bet viņa galvenā prioritāte ir pāru fotosesijas un kāzas. Pēdējo 4 gadu laikā fotogrāfs ir iemūžinājis, aptuveni, 70 kāzu ceremonijas. Cenas par pakalpojumu ir sākot no € 40 stundā, bet pilna diena – €500. Jūs iegūsiet 600-700 apstrādātas bildes un USB-flash skaisti noformētā kastītē, kā arī pieeju savām bildēm veselu gadu. Ja vēlaties noskaidrot precīzu cenu – sazinieties un Jūs saņemsiet individuālu piedāvājumu!

  • Jūs iegūsiet profesionālu kāzu fotogrāfu ar pieredzi
  • Jūs iegūsiet augstu pakalpojuma kvalitāti par lielisku cenu
  • Tiks apstrādātas visas bildes un drošībai glabātas vienu gadu

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!