Roberts Blaubuks

Roberts Blaubuks

5 stars rating vector

“Roberts ir ļoti mērķtiecīgs, draudzīgs, atvērts un komunikabls cilvēks, par ko liecina arī pozitīvās klientu atsauksmes pēc veiksmīgi realizētiem foto projektiem un fotosesijām. Vēlme pilnveidot savas prasmes un nemitīgi attīstīties dzen Robertu uz priekšu, operatīvi apgūstot arvien jaunas iemaņas arī fotografēšanas lauciņā. Kā atzīst klienti – talantīgs fotogrāfs, kurš mīl to, ko dara!”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfa apraksts

Ar fotografēšanu Roberts Blaubuks nodarbojas jau vairākus gadus. Kā pats atzīst: “Fotografēšana ir mans dzīvesstils, kas no maza bērnības sapņa kļuvis par realitāti. Tā ir mana misija – bildēt tā, lai cilvēks saņemtu to, ko patiesi vēlas.”  Ik dienu Roberts lasa jaunākos nozares rakstus un pilnveido savas prasmes online kursos. Kopā ar klientiem ir realizētas dažāda rakstura un stila fotosesijas. Pats svarīgākais fotografēšanas procesā Robertam ir cilvēki un emocijas, jo tas sniedz gan gandarījumu par skaistām bildēm, gan pārliecību, ka viņš ir īstajā laikā un vietā.

Piedāvātie pakalpojumi

Robertam ir pieredze teju ikvienā fotožanrā – produktu fotografēšanā, bērnu un ģimeņu fotosesijas, taču par svarīgāko un pašam tīkamāko nozari viņš atzīst tieši portretu un kāzu fotografēšanu. Kādēļ tā? “Man ļoti patīk notvert personas un pāra emocijas, parādīt mīlestību un raksturu.” skaidro Roberts. Kā atzīst citi fotogrāfi un arī klienti, Robertam ir atšķirīgs fotografēšanas stils, kas ikkatru bildi padara unikālu. Kāzu fotogrāfijās Roberts vienmēr cenšas iemūžināt romantiskumu un dabiskumu. Atkarībā no pāra vēlmēm, fotogrāfs palīdzēs atrast skaistāko fotosesijas fonu, vietu un noķert kādu īpašu dzirksti, kas Jūsu fotogrāfijas padarīs neatkārtojamas.

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!