Miks Šēls fotogrāfs

Miks Šēls

5 stars rating vector

“Maņa – spēja saprast, atpazīt, novērtēt vai reaģēt, tā ir jebkura no piecām mūsu uztveres spējām – REDZĒT, DZIRDĒT, SAOST, SAGARŠOT un SAJUST. Man ir dota iespēja izpausties fotogrāfijā ar visām piecām maņām un par to esmu no sirds pateicīgs katru dienu – pirmdienā, ceturtdienā… jebkurā dzīves mirklī.”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Jautājiet fotogrāfam!
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfa apraksts

Miks Šēls ir viens no Latvijas atpazīstamākajiem un pieprasītākajiem kāzu fotogrāfiem. Gadiem ilgā pieredze un padziļinātā interese ir ļāvusi šo hobiju izkopt par profesionālu nodarbošanos. Miks ir piedalījies arī dažādos fotogrāfu konkursos – gan ārzemju, gan pašmāju. Ikvienā no tiem ir gūti vērā ņemami sasniegumi, pat virkne dažādu godalgu un titulu. Noteikti pieminēšanas vērts fakts ir arī tas, ka viņš ir Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas biedrs. Nokļūšana tajā nav pa spēkam kuram katram fotogrāfam – tādēļ to var uzskatīt par zināmu kvalitātes un profesionālo spēju zīmogu.

Piedāvātie pakalpojumi

Miks Šēls viennozīmīgi ir uzskatāms par kāzu fotogrāfu, tomēr saviem klientiem viņš piedāvā arī portretu, saderināšanās un pat ģimenes fotosesijas. Mika kontā ir desmitiem kāzu, tostarp dažādām Latvijas slavenībām. Ja vēlaties noskaidrot viņa piedāvāto pakalpojumu cenas – sazinieties jau tagad! Tomēr rēķinieties, ka Mika plānotājs jau šobrīd ir visnotaļ pilns, un brīvu datumu atrast nebūs tik viegli. Arī pakalpojumu cenas būs līdzsvarā ar snieguma augsto kvalitāti.

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!