“Esmu pārliecināts, ka izcilus profesionāļus ikvienā jomā veido talants un ieguldītais darbs. Esmu ideālists, ļoti prasīgs gan pret sevi, gan citiem.”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Sākot no 50 eiro stundā
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Mārcis Baltskars ir patiesi izcils kāzu fotogrāfs, kurš mērķtiecīgi slīpē savu talantu jau vairāk nekā divpadsmit gadus. Mārča vārds ir labi pazīstams ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē – pēdējo gadu laikā viņa kontā ir vairākas godalgotas vietas pasaules līmeņa kāzu fotogrāfu konkursos. Kā saka pats Mārcis – viņa galvenais uzdevums ir pārspēt pašam sevi. Tieši perfekcionisms, tieksme uz izaugsmi un mīlestība pret fotogrāfiju pērn viņam ļāva sasniegt vēl nebijušu karjeras virsotni – pēc ISPW vērtējuma viņš kļuva par vienu no simts pasaules labākajiem kāzu fotogrāfiem.

Piedāvātie pakalpojumi

Mārcis Baltskars saviem klientiem piedāvā ne tikai kāzu iemūžināšanu, bet arī portretu, interjera, arhitektūras un produktu fotografēšanu. Viņa sniegtie pakalpojumi izmaksās sākot no 50 eiro stundā, atkarībā no fotosesijas formāta, norises vietas un apstrādājamo bilžu daudzuma. Lai precizētu pakalpojumu cenas un citas nianses, sazinieties ar Mārci jau tagad!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!