Es esmu cilvēku fotogrāfs – līgavu portreti, emocijas, jutekliski pāru foto. Fotogrāfijā, tāpat kā dzīvē un dabā, ticu “ko sēsi, to pļausi” principam, tādēļ cenšos sēt šo sapni par godīgu tautu, esot godīgs pret valsti un pāri. Ne tikai godīgums, bet radoša pieeja, prieks un smaidīgi cilvēki dara šo pasauli labāku.

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfa apraksts

Kristaps Sadovskis ir patiess fotomākslas entuziasts, kā arī labs un aizrautīgs kāzu fotogrāfs. Viņš no sirds tic, ka divu cilvēku starpā šī ir viena no īpašākajām dienām, tāpēc ar lielu prieku ir tās tuvumā, tverot gan mirkļus, gan emocijas. Kristapam ļoti svarīga ir kvalitāte un paliekoša vērtība, un šie principi arī skaidri izpaužas viņa attieksmē pret darbu. Kristaps ir fotogrāfs ar piecu gadu stāžu, kurš paralēli smēlies zināšanas Norvēģijā, studējot fotožurnālistiku.

Piedāvātie pakalpojumi

Pēdējo trīs gadu laikā Kristaps ir uzkrājis vērtīgu pieredzi, iemūžinot desmitiem kāzu, un šī pieredze palīdzēs kvalitatīvi un profesionāli iemūžināt arī Jūsu laulības. Vēl bez kāzu fotografēšanas, Kristaps ar prieku iemūžina mīlestību jutekliskās pāru fotosesijās. Viņš izmanto profesionālu Nikon aparatūru, kā arī veic ļoti kvalitatīvu fotogrāfiju pēcapstrādi, lai Jūs iegūtu labāko iespējamo rezultātu. Ja vēlaties izdevīgas pakalpojuma cenas, sazinieties ar Kristapu jau tagad!

  • Drošības labad, visi kāzās uzņemtie foto tiks dublēti 2 atmiņas kartēs
  • Pirmās 50 kāzu fotogrāfijas saņemsiet jau pāris dienu laikā pēc kāzām
  • Kristaps parūpēsies, lai Jūsu kāzās valdītu brīva un pozitīva atmosfēra

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!