Kristaps Lapiks

Kristaps Lapiks

5 stars rating vector

“Es ticu, ka laime mīt visā jaunajā – pieredzē, emocijās un vidē, ar ko saskaramies. Tāpēc savu dzīvi saistu ar neatlaidīgu attīstību un vēlmi izzināt, kā arī pilnu piedzīvojumiem, ko atcerēties visas dzīves garumā!”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfa apraksts

Kristaps Lapiks pirmo pieredzi darbā ar kameru ieguva studiju laikā. Fotogrāfija ātri vien kļuva par hobiju, kuru viņš, ar izteiktu interesi un neatlaidīgu vēlmi izzināt, praktizēja. Iepazīstot fotogāfa būtību, viņš atklāja patiesās vērtības, ar ko asociēt savu ne tikai profesinālo, bet arī dzīves ceļu. Tieši tāpēc viņš izdarījā nozīmīgāko un, savā ziņā, vieglāko izvēli – sāka profesionāli darīt to, ko mīl. Mīlestību pret darbu var redzēt katrā Kristapa fotogrāfijā – tās ir jutekliskas un, patiesi, mākslinieciskas, līdzās dabīgiem un viegliem toņiem.

Piedāvātie pakalpojumi

Kristapam katra kāzu diena ir kā stāsts, kas ir sinerģijā ar mīlestību un patiesām emocijām. Kā fotogrāfam, Kristapam ir svarīgi būt ar pāriem uz “viena viļņa”, jo uzskata, ka kāzu fotogrāfs ir kā vēl viens ģimenes loceklis, kurš ir līdzās visas dienas garumā. Tik pat lielu nozīmi ieņem arī vieglums un humors, kuru Kristaps uzskata par neatņemamu sastāvdaļu gan savā ikdienā, gan darbā! Lai noskaidrotu pakalpojumu cenas un citas nianses, sazinieties ar Kristapu jau tagad!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!