Kaspars Suškevičs fotogrāfs

Kaspars Suškevičs

“Varu fotografēt daudz, visur, vienmēr, par fotogrāfiju esmu gatavs runāt, apspriest, klausīties, pierādīt, piekrist, mācīties un vienmēr esmu gatavs jaunām zināšanām un pieredzei.”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: No 175 līdz 700 eiro
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Kaspars Suškevičs ir fotonozares entuziasts jau kopš 16 gadu vecuma, kad melnbaltas fotogrāfijas tika radītas tumšās telpās, sarkanās gaismas fonā. Laiks ir atstājis progresa pēdas foto aprīkojuma šķautnē, tāpat augušas ir arī Kaspara prasmes skaistu fotogrāfiju radīšanā. Kaspars ir Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas (LKFA) biedrs. Viņš komunicē latviešu, krievu, angļu, smaidu un žestu valodās. Jūsu kāzu skaistāko un nozīmīgāko mirkļu iemūžināšana ir labās rokās!

Piedāvātie pakalpojumi

Kaspars Suškevičs Latvijā ir pazīstams kā ļoti labs kāzu fotogrāfs, tomēr saviem klientiem viņš piedāvā arī portretu, bērnu un ģimenes fotosesijas. Ja izvēlēsieties Kasparu par savu kāzu fotogrāfu, garantēti saņemsiet DVD vai USB ar augstas izšķirtspējas fotogrāfijām printēšanai, kā arī samazinātām, kas lieliski iederēsies sociālajos tīklos. Papildus saņemsiet ar paroli aizsargātu online galeriju, kur piekļūsiet savām fotogrāfijām jebkurā laikā un vietā. Atkarībā no stundu skaita, apstrādāto fotogrāfiju daudzuma un citām niansēm, Kaspara pakalpojumi izmaksās, sākot no 175, līdz pat 700 eiro par kāzām. Sazinieties ar Kasparu jau tagad, lai uzzinātu ko vairāk!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!