Juris Justs

Juris Justs

Man ir interesanti veidot ” kāzu sērijas”, kurās skaisti un laimīgi cilvēki ir pārņemti ar savas kopdzīves svarīgāko dienu. Es protu tvert un izkārtot laikā spilgtākās emocijas, lai cauri gadu desmitiem fotogrāfijas saglabātu šo skaisto svētku sajūtas..

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Sākot no 40 € stundā.
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Juris Justs no 2012. gada profesionāli nodarbojas ar fotografēšanu, kā arī ir mūziķis- Tribes of the City grupas dalībnieks. Kā fotogrāfs viņš ir pārliecināts, ka atklāt patiesas emocijas ir viss, kas nepieciešams Jaunā pāra svarīgākajā dienā – pārējais ir tehnikas jautājums. Juris ir ne tikai kāzu fotogrāfs, bet arī ir izveidojis fotogrāfu kustību “Riga Street Photography” un viņa darbi ir pabijuši vairākās izstādēs sākot no 2014. gada. Fotografēšana nav Jura darbs, tā ir sirdslieta. Jūsu kāzās viņš būs daļa no komandas, konsultēs Jūs pirms kāzām, lai Jūsu īpašajā dienā viss noritētu gludi.

Piedāvātie pakalpojumi

Lai Jūsu kāzu diena noritētu maksimāli efektīvi, tiks pārdomāts dienas grafiks, Juris palīdzēs sameklēt vietu romantiskai pastaigai, izveidot norises vizuālo skici, kā arī pārdomās izdevīgākos rakursus. Jūs kopīgi sagatavosieties kāzām. Juris strādā ar 2 pilnkadra fotokamerām, kuras aprīkotas ar L klases tālummaiņas objektīviem, banketā vai ceremonijā izmanto 3 mobilās zibspuldzes, kā rezultātā Jūs saņemsies piesātinātas, augstas izšķirtspējas fotogrāfijas divos fotoattēlu komplektos gan drukāšanai, gan izmantošanai internetā. Juris Justs notvers spilgtākās emocijas un fotogrāfijās saglabās Jūsu skaisto svētku sajūtas.

  • Jūs saņemsiet 2 fotoattēlu komplektus drukāšanai un izmantošanai internetā
  • Visi fotoattēli tiek apstrādāti autora stilā, lielie portreti tiek retušēti
  • Apstrādātas fotogrāfijas tiek glabātas 1 gadu un būs pieejamas pēc pieprasījuma

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!