Jānis Zvaigznītis

Jānis Zvaigznītis

4.5 stars rating vector

“Esmu vienkāršs, bet tajā pašā laikā – sarežģīts cilvēks. Manas intereses ir diezgan plašas, bet ne vienmēr visam pietiek laiks. Protams – fotografēšana, sports. Šajā pasaulē pats svarīgākais man ir Ģimene! Es neesmu izvēlīgs, es tikai zinu, ko es vēlos – radīt smaidu Jums!”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Kāzas sākot no € 300
Vērtējums: 4.5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfa apraksts

Jānis Zvaigznītis ar profesionālu fotografēšanu nodarbojas jau vairāk nekā piecus gadus. Viss sākās it kā pa jokam – viņš iemainīja portatīvo datoru pret Nikon fotokameru. Pēdējos divus gadus Jānis ir īpaši intensīvi veltījis laiku fototalanta izkopšanai, un, pats par sevi saprotams, tas ir nesis augļus. Jānis fotogrāfēšanu neuzskata par peļņas avotu – viņš vienkārši priecājas iemūžināt citu cilvēku skaistākos dzīves notikumus. Fotosesijas pie viņa ir vieglas, rāmas un plūstošas.

Piedāvātie pakalpojumi

Jānis Zvaigznītis ir plaša spektra fotogrāfs, piedāvājot gan produktu un interjera iemūžināšanu, gan bērnu, gaidību un pāru fotosesijas, tomēr galveno uzsvaru viņš liek uz kāzu fotografēšanu. Savus pakalpojumus viņš piedāvā visā Latvijā, un pakalpojuma cena tiek diferencēta atkarībā no pakalpojuma sniegšanas vietas, formāta un ilguma. Lai iepazītos sīkāk ar Jāņa piedāvājumu, piedāvātajām idejām, cenām un pārējām niansēm, sazinieties ar viņu jau tagad!

  • Jānis liek lielu uzsvaru uz fotogrāfiju kvalitāti un kopskatu
  • Jūsu fotogrāfijas tiks apstrādātas un piegādātas ļoti savlaicīgi
  • Visas fotogrāfijas saņemsiet īpaši apdrukātā DVD diskā

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!