fotogrāfs Jānis Garjānis

Jānis Garjānis

“GarJāni Latvijā pazīst kā fotogrāfu un dīdžeju, taču viņa aizraušanos spektrs ir tik plašs, ka visu apvienojot, viņš pats par sevi viņš saka, esot piedzīvojumu meklētājs. Atsaucīgs, galants, rūpīgs, solīds, džentlmenis. Nedzērājs un nesmēķētājs. Vienmēr meklē jaunus izaicinājumus.”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Jautājiet fotogrāfam!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Viens no Jāņa GarJāņa lielākajiem un ilgākajiem piedzīvojumiem kopš 2000. gada ir fotografēšana un tai, pēdējo gadu laikā, pievienojusies arī filmēšana. GarJānis nekad nav tiecies būt slavens, tādēļ foto konkursos viņa darbus neatradīsim. Izbaudot popularitātes ēnas puses, kā radio personība deviņdesmito gadu vidū, tagad viņš no publicitātes izvairās. Viens no lielākajiem foto jomas izaicinājumiem viņa dzīvē bijis darbs ar Norvēģijas pazīstamāko gleznotāju Pushwagner, kura lielizmēra darbus nācies fotografēt ar speciāli izgatavotas konstrukcijas palīdzību, kura ļāva gleznas fotografēt mazos fragmentos, kuri uz datora tika samontēti, iegūstot milzīga izmēra un rezolūcijas gleznu fotogrāfijas. GarJānis drīzumā gatavojas uzņemt savu pirmo dokumentālo filmu par labdarības akciju – palīdzību Gruzijas kara bēgļu un upuru bērniem.

Piedāvātie pakalpojumi

Savās foto sesijās viņš labprāt izmanto foto studijas tehniku, taču pēc pāris gadu darba studijā, kura specializējās uz mazuļu foto, saprata, ka darbs vienā telpā ir pārāk garlaicīgs, tādēļ priekšroku dod izbraukuma fotografēšanai ar portatīvo vai ar studijas tehniku. GARJĀNIS IR profesionāls korporatīvo pasākumu, saviesīgu vakaru, prezentāciju, atklāšanu, sporta svētku, ģimenes, kāzu, jeb vienā vārdā, DZĪVES FOTOGRĀFS. Viņš lieliski pieprot arī produktu iemūžināšanu.

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!