Ieva Gigele

Ieva Gigele

“Fotogrāfijas, kurās ir jūtas, īpaši acu skatieni, sirsnīgi smaidi – ir manas mīļākās. Jau kopš bērnības esmu empātiska un romantiska būtne. Ar sevišķu iejūtību uztveru citu cilvēku emocijas un enerģiju. Man vienmēr ir bijusi vēlme saglabāt mirkļa garšu, to zeltīto mākoņa maliņu un ikvakara maģisko atmosfēru – šīs vēlmes vadīta arī aizrāvos ar fotogrāfiju.”

Kategorija: Kāzu fotogrāfe
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfes apraksts

Viss sākās ar to, ka pirms 10 gadiem, Ieva tika pie ļoti kārotā digitālā fotoaparāta. Attīstoties viņas prasmēm, vaļasprieks kļuva par profesionālu nodarbi. Ieva izmanto visus sev pieejamos resursus – lasa grāmatas, skatās citu autoru darbus, analizē katru fotosesiju un savu klientu atsauksmes, patstāvīgi pilnveidojot sevi kā fotogrāfi. Viņa piedalās arī ārvalstu retušētāju un fotogrāfu organizētajās apmācībās. Ieva ir pacietīga, vērīga un klienti viņu raksturo kā nemanāmu, jo procesa gaitā “izgaist”, un tieši tad arī sanāk bildes, kurās ir patiesas emocijas – tās ir viņai vismīļākās.

Piedāvātie pakalpojumi

Ieva Gigele fotografē kāzas, “love stories”, ģimenes un portretus. Viņa ļoti atbildīgi veic ne tikai skaisto mirkļu iemūžināšanu, bet viņas pakalpojumos ietilpst arī konsultācija, ieteikumi tēla veidošanā, visa fotomateriāla atlase, krāsu korekcija un retušēšana, lai pielāgotu bildes vienotam stilam un acīm patīkamai kvalitātei. Uzticēto darbu Ieva pilda ar augstu atbildības sajūtu un vienmēr ievēro noteiktos termiņus. Katram klientam Ieva pievēršas individuāli, līdz ar to, lai noskaidrotu pakalpojuma cenas un citas nianses – zvaniet vai rakstiet!

  • Ieva Gigele piedāvā mākslinieciski noformētas dāvanu kartes
  • Radoši pieiet gatavā materiāla atdošanai, to orģināli iepakojot
  • Jūsu svarīgajā dienā parūpēsies par brīvu un dabisku atmosfēru

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!