Gundars Kurmis

Gundars Kurmis

5 stars rating vector

“Man ir vairāki hobiji – kalnu slēpošana un ceļošana jeb svešu zemju iepazīšana, tomēr vislielākā aizraušanās ir fotogrāfija. Reizēm izdodas apvienot divi vienā, vai pat trīs vienā, un tad sanāk ceļojumu bildes ar slēpēm pie kājām sniegotajos Alpu kalnos, kur debesis ir tik tuvu. Man nepatīk fotografēt tumšās telpās bez papildus gaismās, jo ir nogurdinoši skatīties uz vienveidīgām bildēm. Es dodu priekšroku dabiskām un dzīvespriecīgām atmiņām fotogrāfijas formā!”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfa apraksts

Gundars Kurmis ar fotogrāfiju uz Tu ir jau kopš seniem laikiem, kad foto filmiņas vēl vajadzēja attīstīt tumšās telpās pie sarkanās gaismas. Tagad Gundars strādā ar mūsdienīgu tehnoloģiju un ir pievērsies visinteresantākajai un tajā pašā laikā – sarežģītākajai sfērai, kas fotogrāfijā var būt – cilvēku fotografēšanai. Gundars ir pārliecināts, ka cilvēku fotosesijai nav iespējams pieiet mehāniski un ar aprēķinu – ārkārtīgi svarīga ir komunikācija un sapratne fotogrāfa un modeļa starpā. Tieši tā nosaka, cik patiesas un acij tīkamas gala rezultātā izdosies fotogrāfijas.

Piedāvātie pakalpojumi

Gundars Kurmis pamatā darbojas kāzu un studijas fotogrāfijas lauciņos. Kā saka pats Gundars – var jau kļūt par universālo kareivi, bet labāk sevi pierādīt un sasniegt pilnību lietās, ko pazīsti, un esi izkodis līdz kaulam. Gundara priekšrocība ir kāzu specifikas pārzināšana, kas ļauj paredzēt un plānot notikumus, lai svarīgākajā brīdī būtu gatavs unikālā mirkļa iemūžināšanai. Viņa bildes vienmēr būs gaišas, krāsainas un dzīvespriecīgas – tāpat kā šis notikums Jūsu atmiņās.

  • Jūs iegūsiet profesionālu kāzu fotogrāfu ar vairāku gadu pieredzi
  • Gundars atradīsies notikumu epicentrā un iemūžinās unikālos mirkļus
  • Gala rezultātā Jūs iegūsiet ļoti skaistas un dzīvespriecīgas fotogrāfijas

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!