Elvis Lācis fotogrāfs

Elvis Lācis

“Mani sauc Elvis Lācis. Esmu 23 gadus jauns fotogrāfs, video operators, režisors un montētājs. Manas intereses ir dažādas, taču lielākoties tās saistās ar video un foto nozari. Savu darbu vienlaicīgi varu nosaukt arī par hobiju, jo es strādāju un daru to, kas man vislabāk patīk un sanāk – filmēt un fotografēt. Dzīvē man svarīgākā ir pašizaugsme un mana darba nozīmīgums.”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Jautājiet fotogrāfam!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Elvis ar fotografēšanu nodarbojas jau vairāk nekā desmit gadus. Iesākumā tas bija tīrs hobijs, taču, nu jau vairāk nekā četrus gadus, Elvis ar to nodarbojas profesionāli. Ogres tehnikumā Elvis apguva interjera dizainu – krāsu un kompozīciju viltības, kā arī citas nianses, kas lieliski noder fotogrāfa darbā. Elvis ir absolvējis arī Latvijas Kultūras koledžu – Kultūras menedžmentu fotogrāfa specialitātē. Fotonozarē ir iegūti arī dažādi apbalvojumi, taču pāri visam ir šajos gados uzkrātā pieredze!

Piedāvātie pakalpojumi

Elvis atrodas kāzu fotogrāfu sadaļā, taču viņš ļoti lielu uzsvaru liek tieši uz kāzu un cita veida pasākumu filmēšanu. Elvim ir liela pieredze arī produktu un portretu fotografēšanā, iemūžinātas arī vairākas pikantas fotosesijas, dažādi sporta pasākumi. Kāzu fotografēšanā Elvim ir 3 gadu pieredze. Elvim ir atšķirīgs fotografēšanas stils un spilgtas fotogrāfijās dominējošās krāsas. Viņš cenšas neiet pa vispāriemīto taku un neizmanto populārākās fotogrāfu iestrādnes un vadlīnijas. Ja vēlaties noskaidrot pakalpojuma cenas, sazinieties ar Elvi jau tagad, spiežot uz oranžās pogas!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!