“Vienmēr patīk, kad redzu, ka lietas virzās uz priekšu. Spēja radīt skaistas lietas, kas dod prieku citiem – tas varētu būt mans moto. Tas rada siltuma sajūtu un nebeidzamu gandarījumu. Tādēļ savu nodarbošanos nereti dēvēju par Silto atmiņu darītavu. Jo dzīvē svarīgākais ir būt laimīgam pašam, spējot radīt laimīgus arī citus.​ Esmu savā ziņā estēts un darbaholiķis tā pozitīvajā izpausmē.”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Droši jautājiet fotogrāfam!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Līdzīgi kā lielākā daļa fotogrāfu, arī Einārs Freimanis pavisam nejauši nonāca fotogrāfijas burvestību varā. Tā sākās kā nevainīga interese, kas, laikam ejot, transformējās Eināra profesijā. Un viņš ir ārkārtīgi priecīgs, ka ikdienas darbā ir iespēja iemēģināt visas savas radošās vēlmes un idejas. Fotografēšana vēl aizvien ir Eināra hobijs un sirdslieta, tādēļ viņa uzņemtajās fotogrāfijās Jūs redzēsiet nesamākslotību, harmoniju un mirkļa burvību.

Piedāvātie pakalpojumi

Einārs Freimanis ir viens no pieprasītākajiem kāzu fotogrāfiem Latvijā, tomēr kāzu iemūžināšana nebūt nav vienīgā joma, kurā viņš darbojas – saviem klientiem Einārs piedāvā arī dzīvesstila, portretu un pāru fotosesijas. Tomēr, ja Jums ir padomā kāda interesanta nestandarta ideja, ar lielu varbūtību varam teikt, ka Einārs piekritīs. Ja Jūs ir uzrunājušas Eināra uzņemtās fotogrāfijas un vēlaties uzzināt, cik viņa sniegtie pakalpojumi izmaksā – droši sazinieties ar viņu jau tagad!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!