Andra Marta Babre

Andra Marta Babre

5 stars rating vector

“Esmu pozitīva un enerģiska. Man ļoti patīk daba un dabiskums. Uzskatu, ka tas, ko dodam citiem, tas vienmēr atnāk atpakaļ. Man svarīgi ir sniegt labāko iespējamo rezultātu visās situācijās un labāk nekā citi. Lai sasniegtu labāku rezultātu ir arī jāattīstās un jāseko līdzi apkārt notiekošajam. Fotografēšana un jaunu foto tehniku apguve ir kļuvusi par neatņemamu manas dzīves sastāvdaļu.”

Kategorija: Kāzu fotogrāfe
Cenas: Sākot no € 50 stundā.
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfes apraksts

Andra Marta Babre ir fotogrāfe jau kopš 2013. gada.Andra sāka ar portretu fotografēšanu, un, laikam ejot, pievērsās arī citiem žanriem, tostarp, kāzu fotografēšanai. Viņai ir īpašs talants savās fotogrāfijās ietvert siltu un pozitīvu noskaņu, košas krāsas un dzīvesprieku. Viņas rīcībā ir ļoti kvalitatīva fototehnika un labākās attēlu apstrādes programmas.

Piedāvātie pakalpojumi

Andra Marta Babre galvenokārt koncentrējas uz četriem fotožanriem – kāzu, pasākumu, modes un portretu fotografēšanu. Portretu fotografēšana ir visplašākā sfēra, kur ietilpst gan gaidību iemūžināšana, gan pāru fotosesijas, gan biznesa portreti utt. Andras radītās fotogrāfijas allaž ir ļoti dabiskas un nesamākslotas. Viņa neiejaucas pasākuma norisē, mudinot kādu pozēt, bet gan nemanāmi slīd cauri, tverot un iemūžinot labākos mirkļus. Viņa galveno uzsvaru liek uz cilvēku tā brīža emocijām. Katra pasākuma vai fotosesijas cenas var noteikt individuāli, rakstot Andrai!

  • Katra fotogrāfija tiek apstrādāta individuāli, piešķirot tai košas un dzīvīgas krāsas
  • Bilžu apstrāde notiek samērā atri, tādēļ gatavie faili nebūs ilgi jāgaida
  • Pateicoties lielajai pieredzei modeļu fotografēšanā, par pozēšanu var nesatraukties

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!