Ainārs Mazjānis fotogrāfs

Ainārs Mazjānis

5 stars rating vector

“Mani aizrauj viss jaunais, un patīk sevi izmest ārā no tā sauktās komforta zonas. Savādāk jau dzīve būtu garlaicīga! Varu teikt, ka nu jau esmu “people person”, un patīk iepazīties ar jauniem un nekad nesatiktiem cilvēkiem. Tas noteikti ir pateicoties fotogrāfijai, jo kādreiz biju kautrīgs tipiņš. Fotogrāfija jau pa lielam ir spogulis komunikācijai starp fotogrāfu un to ko viņš fotogrāfē. Ja komunikācija ir draņķīga, tad bildes tā pat. Tāpēc uztveru to kā savu darba un dzīves misiju – būt normālam cilvēkam un mācēt saprasties ar visiem ko fotografēju.”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: No € 130 līdz € 980
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfa apraksts

Ainārs Mazjānis ar fotografēšanu aizraujas jau vairāk nekā astoņus gadus, no kuriem pēdējos trīs viņš sevi var saukt par profesionālu fotogrāfu. Tas tāpēc, ka tā ir viņa pamatnodarbošanās, galvenais iztikas pelnīšanas veids. Ainārs sevi sauc par dzīvesstila un cilvēku fotogrāfu. Viņš uzskata, ka fotogrāfija savā dziļākajā būtībā ir kaut kas mākslīgs, tomēr savā darbā pieliek visas pūles, lai to iedzīvinātu un piepildītu ar patiesām emocijām. Šī nodarbe ir Aināra sirdslieta, un to Jūs ievērosiet arī viņa darbos – tie ir krāsaini, spilgti un emocionāli. Katrs foto ir kā neliels stāsts.

Piedāvātie pakalpojumi

Ainārs labprāt fotografē portretus, ģimenes un pāru fotosesijas, taču viņa pamatvirziens ir kāzu iemūžināšana. Viņš katru gadu kāzās pavada 30-40 dienas. Tas var nelikties daudz, bet iedomājaties – vairāk nekā mēnesi gadāviņš pavada vienā lielā kāzu ballītē. Lai atspoguļotu šo īpašo notikumu pēc iespējas dabiskāk un patiesāk, fotogrāfam ar jauno pāri ir jājūtas kā draugiem. Šī iemesla dēļ Ainārs pirms kāzām allaž iepazstas ar jauno pāri. Viņš negrib būt kā kaut kāds jocīgs fotogrāfs, kas ieradies cilvēku dzīvē uz vienu dienu. Viņš vēlas būt kā draugs ar kameru, kas iemūžina pašus būtiskākos mirkļus un epizodes. Ja vēlaties noskaidrot precīzu pasākuma cenu – sazinieties, izstāstiet Aināram savas vēlmes un ieceres, un Jūs saņemsiet individuālu un unikālu piedāvājumu!

  • Jūs iegūsiet profesionālu kāzu fotogrāfu ar 100+ kāzu pieredzi
  • Ainārs izmantos profesionālu ekipējumu un modernākās pieejas
  • Gala rezultātā Jūs iegūsiet ļoti skaistas un neatkārtojamas fotogrāfijas

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!