Kāzu fotogrāfs

Kāzas ir viens no īpašākajiem dzīves notikumiem, tādēļ kāzu fotogrāfs tajās ir neatņemama sastāvdaļa. Viņa uzdevums ir iemūžināt skaistākos mirkļus un sajūtas, radot neatkārtojamu foto stāstu, kas ieņems goda vietu jaundibinātās ģimenes fotoalbumā. Šo stāstu būs iespējams parādīt visiem tiem, kas nav bijuši līdzās, kā arī izdzīvot atkārtoti pēc daudziem gadiem, šķirstot bildes un daloties atmiņās par piedzīvoto. Mēs vienkopus esam pulcējuši Latvijas labākos un talantīgākos kāzu fotogrāfus, tādēļ Jums atliek tikai izvēlēties, kurš no viņiem iemūžinās šo īpašo dienu.

Kāzu fotogrāfi

Fotogrāfs Kristaps Sadovskis
★★★★★
Andra Marta Babre
★★★★★
Miks Šēls fotogrāfs
★★★★★
Oskars Briedis fotogrāfs
★★★★★
Ainārs Mazjānis fotogrāfs
★★★★★
Jānis Zvaigznītis
★★★★★
Roberts Blaubuks
★★★★★
Juris Ross
★★★★★
Kristaps Lapiks
★★★★★

Kāzu fotografēšana

Kāzu fotografēšana no fotogrāfa viedokļa līdzinās maratona skrējienam. Tas ir garš un sarežģīts process, taču mēdz teikt, ka sūram darbam ir saldi augļi. Viss sākas ar līgavas pošanos lielajam notikumam. Fotogrāfs tver ik mirkli no lielā pārvēršanās procesa. Top skaistākā no līgavām. Rūpīgi tiek iemūžināts arī ceļš līdz kāzu ceremonijas norises vietai, un, protams, dienas galvenais notikums – pati ceremonija. Gredzenu mīšana, lidojošais pušķis, kāzu vadītāja joki un tuvinieku prieka asaras – tās visas ir foto stāsta neatņemamas detaļas. Fotogrāfa darbs beidzas tikai vēlu vakarā.

kāzu fotogrāfs
kāzu fotografēšana

Kā izvēlēties īsto fotogrāfu

Mēs iesakām atlasīt vairākus favorītus, balstoties uz viņu līdzšinējo veikumu – bildes par fotogrāfu un viņa pasaules redzējumu pastāsta daudz vairāk par vienkāršu aprakstu. Tālāk, izmantojot dotās kontaktdetaļas, iesakām ar visiem sazināties un noskaidrot, vai plānotais kāzu datums viņam ir brīvs. Mēs iesakām klātienē satikties ar vismaz diviem no potenciālajiem kandidātiem. Iepazīties, apskatīt nedaudz plašāk gadu laikā paveikto, uzklausīt ieteikumus, un, ja esat ar mieru šī cilvēka nolīgšanai, rezervēt datumu un nokārtot citas formalitātes.

Daži praktiski ieteikumi

Telpai, kurā posīsies līgava, vajadzētu būt nevis skaistākajai visā mājā, bet gan – gaišākajai. Dažādas ikdienas mantas, kas varētu atrasties fonā, uz fotosesijas laiku derētu pārvietot citur. Arī visu nama telpas vajadzētu izvēlēties gaišas un plašas. Tāpat līgavai vajadzētu padomāt par maiņas apaviem, ko vilkt pēc ceremonijas, dodoties uz foto sesiju. Diena ir gara, un vakarā vēl gaidāmi danči. Par cik fotogrāfa diena solās būt ne mazāk gara, iespējams, pat sešpadsmit stundas, vēlams viņu ierēķināt pie visu galda, jo iespēja aizskriet pusdienu pauzē noteikti ies secen.

kāzu fotogrāfija