Mārtiņš Plūme fotogrāfs

Mārtiņš Plūme

“Man ir ļoti svarīgs rezultāts, tam pilnībā jāapmierina jebkuru, tādēļ ambīcijas aug, un uz jauniem izaicinājumiem skatos ar interesi, lai varētu pilnveidot savas zināšanas. Manuprāt, dabisks patiesums ir visa skaistuma pamatā.”

Kategorija: Kailfoto fotogrāfs
Cenas: Droši jautājiet fotogrāfam!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Mārtiņš Plūme ir viens no Latvijas labākajiem un pieprasītākajiem fotogrāfiem. Viņš ar fotografēšanu aizraujas jau kopš tālā 2003. gada. Tā bija rotaļa ar fototehniku, padziļināta interese un simtiem fotosesiju, kas ļāva viņam izkopt unikālu foto rokrakstu. Mārtiņš ir perfekcionists, kas tiecas pēc pilnības ikkatrā kadrā. Viņš ir uzkrājis profesionālo pieredzi arī iemūžinot dažādus publiskos pasākumus, piemēram, Holi krāsu festivālu, Saules festivālu un citus. Viņa fotogrāfijas Jūs atradīsiet tādos žurnālos kā FHM, Shape, Klubs, Kas Jauns, National GeographicPlayboy un citos. Pērn Mārtiņš ieguva izdevniecības “Santa” titulus par gada labāko fotostāstu un žurnāla vāku.

Piedāvātie pakalpojumi

Mārtiņa Plūmes fotogrāfijas ir vairāk nekā iespaidīgas. Viņš ir patiess fotonozares meistars visdažādākajos žanros, sākot ar kāzu un portretu, beidzot ar komercfoto un kailfoto iemūžināšanu. Saviem klientiem Mārtiņš piedāvā iespēju fotografēties arī viņa privātajā fotostudijā. Vai nu tā ir gadiem ilgā pieredze, vai apzināta tieksme pēc pilnības, tomēr šis ir viens no Latvijas fotogrāfiem, ko Jums viennozīmīgi ir jāizvēlas, ja vēlaties perfektas un atšķirīgas fotogrāfijas. Lai noskaidrotu pakalpojumu cenas un citas nianses, sazinieties ar Mārtiņu jau tagad!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!