Dainis Dērics

Dainis Dērics

Esmu pozitīvs cilvēks, kuram garšo mellenes un svaigi augļi no koka, nevis veikala. Dzīvē man patīk iepazīt jauno, izzināt nezināmo, fotografēt, ceļot uz dažādām pasaules vietām, saule un ļoti patīk peldēt. Varbūt var izklausīties banāli, bet uzskatu, ka dzīvē vissvarīgākā ir veselība, un par to es rūpējos, jo ja cilvēks ir vesels, tad lielākā daļa pasaules laimes viņam jau ir.

Kategorija: Kailfoto fotogrāfs
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Dainis Dērics ir fotogrāfs ar 30 gadu pieredzi. Šo gadu laikā, tā ir atvērusi durvis uz dažādiem foto žanru virzieniem. Dainis ir saņēmis atzinības gan Latvijā, gan pasaulē. Šī aizraušanās sākās kopā ar tēvu jau padomju laikā, un joprojām fotogrāfs turpina sevi pilnveidot. Dainis var lepoties ar neskaitāmām uzvarām fotokonkursos, tomēr tas viņam nav svarīgākais. Fotogrāfam svarīgāk ir radīt skaistas, noderīgas un dzīvē paliekošas fotogrāfijas.

Piedāvātie pakalpojumi

Sarežģīts žanrs ir mākslas kailfoto. Dainis ir strādājis ar vairāk nekā 500 modeļiem, un praktiski visi ir atzinuši, ka gan process, gan iznākums ir satriecošs! Fotogrāfs Jums palīdzēs ar pozām, novietojumu, izkārtojumu, sižetu, padomiem un citām lietām. Sākotnējās šaubas un bailes pazudīs, kā arī pēc fotosesijas Jums noteikti celsies pašvērtējums! Dainis ir redzējis dažādākās fotogrāfijas, tādēļ, iespēju robežās, katrā rada ko oriģinālu. Jums tā būs lieliska pieredze un skaistas, paliekošas atmiņas!

  • Viegla, brīva un mākslinieciska kailfoto fotosesija
  • Bezmaksas mākslas kailfoto, ja fotogrāfijas atļauj izmantot portfolio
  • Orģinālas idejas un fotogrāfa ieteikumi izcilām bildēm

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!