“Esmu aktīva dzīvesveida piekritējs – mani aizrauj ceļošana, kalni, slēpošana un MTB. Bet pāri visam – fotogrāfija! Modes foto un portreti – man patīk iemūžināt sejas un dvēseles skaistumu.”

Kategorija: Boudoir fotogrāfs
Cenas: Jautājiet fotogrāfam!
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfa apraksts

Andrey Losevich pēc izglītības ir psihologs, tomēr dzīves ceļš viņu ir novedis pie fotografēšanas. Ja esam precīzi, Andrejs profesionāli fotografē jau vairāk nekā 15 gadus. Šajos gados ir uzkrāts plašs portfolio, uzņemtas bildes tādiem žurnāliem kā FHM, ELEGANT un FASHION. Viņu aizrauj darbs ar cilvēkiem, viņu aizrauj jauni izaicinājumi un nezināmais. Andrejs ir ļoti aizrautīgs un pieredzējis fotogrāfs, un tas garantē patiesi izcilus fotosesijas rezultātus.

Piedāvātie pakalpojumi

Dažos vārdos raksturojot Andreja piedāvājumu – portretu, modes, reklāmas un privātās (kailfoto, boudoir) fotosesijas. Andrejs fotografē arī bērnu un gaidību fotosesijas, bet bērni un grūtnieces rezultātā izskatās kā modeļi. Andrejam pieder arī sava – OSY – fotostudija, kas atrodas Rīgas centrā. Tās platība ir vairāk nekā 250 kvadrātmetri. To papildina 30 logi, piepildot telpas ar dabīgo gaismu, kas ir ļoti svarīgs faktors fotosesijas procesā. Pakalpojumu cenas tiek noteiktas individuāli, skatoties klientu vēlmes un idejas, norises vietu, laiku un citus faktorus.

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!