Skip to main content

Kailfoto fotogrāfs

Ikkatrs kailfoto fotogrāfs ievedīs sievieti jaunā pasaulē. Erotiskās aktu un buduāra stila fotosesijas sievietei ir īsts piedzīvojums un vienlaikus arī nopietns izaicinājums. Tas ir solis ārpus komforta zonas, jo bieži piezogas domas par to, ka neesmu gana laba, jauna vai izskatīga.

Uģis Nagliņš

Uģis

Fotosesijas cena: ap 180 €
Visbiežāk uzturas: Rīgā
Atsauksmes: 

Apskatīt profilu
Andris Apšenieks

Andris

Fotosesijas cena: no 250 €
Visbiežāk uzturas: Rīgā
Atsauksmes: 

Apskatīt profilu
Dainis Dērics

Dainis

Fotosesijas cena: no 75 €
Visbiežāk uzturas: Rīgā
Atsauksmes: 

Apskatīt profilu
Mārtiņš Plūme

Mārtiņš

Fotosesijas cena: no 200 €
Visbiežāk uzturas: Rīgā
Atsauksmes: 

Apskatīt profilu

TAUPIET SAVU LAIKU!

Aizpildiet formu, un mēs nosūtīsim Jūsu kontaktus top kailfoto fotogrāfiem.
Savā epastā Jūs saņemsiet individuālus piedāvājumus un labākās cenas.

Andrejs Losevičs

Andrejs

Fotosesijas cena: no 100 €
Visbiežāk uzturas: Rīgā
Atsauksmes: Pagaidām nav

Apskatīt profilu
Sergejs Bodarovs

Sergejs

Fotosesijas cena: no 50 €/h
Visbiežāk uzturas: Rīgā
Atsauksmes: Pagaidām nav

Apskatīt profilu
privāta fotosesija

Biežākās atrunas un šaubas

Skaistas un pikantas fotogrāfijas allaž ir acij tīkamas, bet kad šādu fotosesiju būtu jāpiedzīvo pašai, tad nereti prātu pārņem šaubas un atrunas. Visbiežāk dāmas nav pārliecinātas par to, vai viņu ķermenis šādai foto sesijai ir gana labs. Un atbilde ir pavisam vienkārša – neatkarīgi no vecuma, ikvienas sievietes ķermenis ir fantastisks un neatkārtojams! Un labs fotogrāfs, izmantojot gasimu spēles un dažādas pozas, ir spējīgs izcelt labāko, kas Jums ir, un vienlaikus paslēpt visus trūkumus. Jūs būsiet pārsteigta, cik fantastisks būs rezultāts!

Vietas un formāta izvēle

Šādu foto sesiju ir iespējams noorganizēt visdažādākajās vietās. Populārākās noteikti ir speciāli iekārtotas fotostudijas, taču tikpat labs un izaicinošs variants ir, piemēram, pludmale, mežs vai pļava. Arī tas, cik daudz no sevis vēlaties atklāt, ir atkarīgs tikai un vienīgi no Jūsu vēlmēm. Tā var būt intīma fotografēšanās apakšveļā, seksīgu un izaicinošu kailfoto radīšana vai tīra māksla – bauda sirdij un acīm. Procesā ir iespējams izmantot arī dažādus aksesuārus – ziedus, virves, lakatus vai intīmas rotaļlietas. Šeit varat pasmelties idejas kailfoto fotosesijai.

idejas fotosesijai
erotiska fotosesija

Sagatavošanās un process

Atkarībā no izvēlētā fotogrāfa, fotosesijas norises vietas un formāta, Jums var nākties sagatavot tērpus, apdomāt idejas, taču, visbiežāk, fotogrāfiem ir gan viss nepieciešamais, gan arī radošas un pārbaudītas idejas, lai Jūsu bildes izdotos fantastiskas. Arī par grimu un frizūru nav jāsatraucas. Par to parūpēsies profesionāļi uz vietas. Fotografēšanās process ir lēns un plūstošs. Tas var ilgt vairākas stundas. Atbrīvošanās un ļaušanās procesam nav tūlītēja, taču kad tas notiek, sieviete uzzied kā zieds, un viņas pašapziņa burtiski strāvo.

Labākā fotogrāfa izvēle

Mēs vienkopus esam pulcējuši Latvijas labākos un profesionālākos šīs nozares fotogrāfus. Aplūkojiet viņu līdzšinējo veikumu, aplūkojiet piedāvātos risinājumus un idejas! Sazinieties ar viņiem un, iespējams, sarunājiet tikšanos vēl pirms pašas foto sesijas! Zināmā mērā ar šo cilvēku ir jājūt kontaktu, uzticēšanās sajūtu, jo ja tās nav, tad fotogrāfijas ne tuvu neizdosies tik labas, cik varētu. Noskaidrojiet pakalpojuma cenas un bilžu apstrādes termiņus. Bet, pats galvenais, esiet drosmīga un speriet pirmo soli – piesakieties šim piedzīvojumam!

kailfoto fotogrāfs