Mareiks Šteins

Mareks Šteins

“Esmu pozitīvs jaunieties, gatavs sevi izaicināt, mērķtiecīgs, neatlaidīgs, izpalīdzīgs. Vēlos atšķirties un mācos no kļūdām. Patīk rūpēties par citiem. Optimists. Ar humora izjūtu. Nemitīgi cenšos sevi pilnveidot. Ticu labajam cilvēkos, šai pasaulei un tam, ka nekas nenotiek bez iemesla.”

Kategorija: Interjera fotogrāfs
Cenas: Droši jautājiet fotogrāfam!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Mareks Šteins jau agrā bērnībā tika pie filmu kameras un, skraidot darzā, bildēja tauriņus un puķītes. Ar laiku šī bērnības aizraušanās pārauga nopietnā hobijā un pēc tam – reālā darbā. Mareks ir strādājis vairākos uzņēmumos, kā arī pats pie individuāliem projektiem. Papildus fotogrāfijai, Mareku aizrauj daba, kalni, pārgājieni un ceļošana, ko lieliski var apvienot ar fotografēšanu.

Piedāvātie pakalpojumi

Mareks Šteins ikdienā daudz bildē interjeru, taču labprāt fotografē arī cilvēkus, kā arī viņiem svarīgus notikumus, tātad portretus, kāzas, pārus, ģimes u.c. Jāpiemin, ka fotogrāfam, reizi pa reizei, sanāk iemācīt dažas foto gudrības citiem bildēt gribētājiet! Mareks pasniedz foto nodarbības kā individuālas konsultācijas – gan fotogrāfijas pamatus, gan attēlu pēcapstrādi. Lai noskaidrotu pakalpojumu cenas un citas nianses, sazinieties ar Mareku jau tagad!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!