Jānis Konons

Jānis Konons

“Laika gaitā, bez lielām pūlēm, esmu iemācījies atpazīt cilvēkus, kuri ir “savā” vietā un dara to, kas cieši saskan ar viņu būtību. Ar saviem spēkiem cenšos būt viens no viņiem un šķiet, ka izdodas.”

Kategorija: Interjera fotogrāfs
Cenas: Droši jautājiet fotogrāfam!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Jānis Konons fotografē jau 20 gadus. Pēdējos 10 gadus viņš darbojas kā profesionāls fotogrāfs ar ļoti labiem panākumiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. Jānis ir bijis foto pasniedzējs Fotoakadēmijā un dažādās Eiropas valstu jauniešu apmaiņas programmās, ieguvis neskaitāmas balvas konkursos, bijis dalībnieks grupu un arī solo izstādēs. Pats Jānis uzskata, ka tas viss nav īpaši svarīgi, jo fotogrāfs ir tieši tik labs, cik viņa pēdējā uzņemtā bilde. Līdz ar to, fotogrāfs aktīvi turpina mācīties, allaž ir gatavs jauniem izaicinājumiem un ar katru uzņemto fotogrāfiju, cenšas aiz vien vairāk kļūt par sevi pašu.

Piedāvātie pakalpojumi

Jānis Konons kāzu sezonā aktīvi iemūžina jaunos pārus un korporatīvos pasākumus, bet pārējā laikā viņš ir iecienījis dizaina mēbeļu, interjera, ēdienu un dažādu produktu fotogrāfēšanu. Jānis Konons ir sadarbojies ar lieliem pasūtītājiem kā Lidosta “Rīga”, Kate, Unimotors, Vienīca “Baltvilla”, Dizaina Kvartāls, Granitops u.c.. Lai noskaidrotu citas nianses, sazinieties ar Jāni, un Jums sagatavos individuālu piedāvājumu un pastāstīs par pakalpojuma cenām!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!