Paula Kinne

Paula Kinne

5 stars rating vector

“Mans vārds ir Paula. Esmu ļoti mierigs un nosvērts cilvēks, kuram lielākā aizraušanās ir ceļošana. Ceļojot un apskatot citas zemes, es gustu lielāko iedvesmu un mieru.

Kategorija: Grūtnieču fotogrāfe
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfes apraksts

Paula Kinne uzskata, ka gods sevi saukt par fotogrāfi ir fantastisks! Viņasprāt, nav labāks darbs par šo. Līdz ar pirmo kursa apmeklējumu, fotografēšana kļuva par sirdslietu, un strādājot soli pa solim, pārvērtās par Paulas pamatdarbu. Fotosesijas laikā viņa cenšas iepazīt, izjust un saprast klientu, kā arī katram rada individuālu bilžu sēriju. Paula fotografē nevis ar fotokameru, kura rokās, bet ar sirdi!

Piedāvātie pakalpojumi

Paula Kinne fotografē kāzas, ģimenes un pārus, bet mīļākās viņai ir topošo māmiņu fotosesijas. Miers un  harmonija, kas staro no jaunajām māmiņām, viņasprāt, ir neaprakstāms. Tas ir mirklis pirms satikšanās brīža un Paulai ir tas gods to iemūžināt skaistās fotogrāfijās un paliekošās atmiņās. Fotogrāfe darbam pieiet ar augstu atbildības sajūtu un māksliniecisku garu. Lai sarunātu gaidību fotosesiju ar Paulu, noskaidrotu citas nianses un pakalpojuma cenu – sazinieties!

  • Fotogrāfijas tiks profesionāli un mākslinieciski apstrādātas
  • Jums tiks nodrošināta individuāla pieeja un individuāla bilžu sērija
  • Paula parūpēsies par to, lai fotosesijā valdītu brīva un pozitīva atmosfēra

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!