Kitija Reitere fotogrāfe

Kitija Reitere

5 stars rating vector

“Esmu izteikts mājas cilvēks. Mani nesaista darbs birojā no deviņiem līdz pieciem. Domāju, tādēļ fotogrāfa darbs man ir ideālākā un atbilstošākā nodarbošanās. Man nav jātiekas ar klientiem katru dienu. Bet kad ir sesija, es tam noskaņojos. Arī klients nāk uz sesiju kā uz maziem svētkiem. Cilvēki ir priecīgi un svētku noskaņojumā –  gatavojušies un sapucējušies. Tas ir burvīgi! Un man ir patiess gods to visu iemūžināt, parunāt ar klientiem un labi pavadīt laiku!”

Kategorija: Gaidību fotogrāfe
Cenas: Sazinieties, lai noskaidrotu!
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfes apraksts

Kitija Reitere par fotografēšanu pastiprināti interesējās jau agrā bērnībā, un, kaut mezdams līkločus, viņas dzīves ceļš tomēr ir novedis pie sapņu darba – fotogrāfes karjeras. Kitija ir ļoti pozitīvs cilvēks ar mākslinieka dvēseli, tomēr vienlaikus arī ļoti atbildīga un punktuāla. Viņa ir ļoti sirsnīga – pret katru klientu izturas kā pret tuvu ģimenes locekli. Viņas fotosesijas allaž ir pozitīvas un prieka pilnas. Kitija ir apguvusi fotogrāfes kursus un veiksmīgi piedalījusies dažādos Latvijas foto konkursos.

Piedāvātie pakalpojumi

Kitija ir plaša spektra fotogrāfe, tomēr vistuvākā viņai šķiet bērnu, ģimenes, gaidību un pāru iemūžināšana. Viņas vadībā Jūs sagaida burvīgas ģimenes un pāru fotosesijas, oriģinālas individuālās fotosesijas. Kitija ar lielu prieku iemūžina arī dažādus pasākumus, piemēram bērnu un vecmeitu ballītes. Viņa savos klientos allaž radīs patiesu smaidu, ko arī veiksmīgi iemūžinās fotogrāfijās. Tās, kvalitatīvi apstrādātas, Jūs saņemsiet jau divu nedēļu laikā. Fotografēšanos Kitija organizē gan fotostudijās, gan brīvā dabā, gan jebkurā citā klientam interesējošā vietā. Par saviem pakalpojumiem Kitija vēlas saņemt šādas summas – stundas fotosesija studijā maksās ap 80 eiro, tikpat izmaksās arī divu stundu fotosesija pie dabas. Nepilnas dienas kāzas izmaksās sākot no 250 eiro.

  • Kitija patiesi aizraujas ar fotografēšanu un dara to no visas sirds
  • Fotosesijā pie viņas Jūs nejutīsieties kā kliente, bet kā laba draudzene
  • Kitija spēs saskatīt un iemūžināt bildēs Jūsu skaistākās īpašības

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!